Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Fatih ve İlhan Neden Tartıştı? -12 Mart Pazar

12.03.2017
Fatih ve İlhan Neden Tartıştı? -12 Mart Pazar

Survivor’da açlık ve stres arttıkça kavgaların şiddeti de artıyor. 12 Mart Pazar günü yayınlanan Dokunulmazlık oyununda büyük bir mücadele veren ünlüler takımında İlhan ve Fatih şiddetli bir tartışma yaşadı.

Daha önce de aralarında bir tartışma yaşanan Fatih ve İlhan arasındaki tartışma oyundaki stresli ruh hali yüzünden çıktı.

Zaten gergin olan İlhan önce Şahika ile tartıştı. Şahika’nın dokunulmazlık oyununda kendi etabını kaybetmesi İlhan’ı çok sinirlendirdi. İkinci turu ünlüler kazanmasına rağmen İlhan Mansız’ın siniri geçmedi. Daha sonra Final Turu öncesi Fatih ile bir tartışma yaşadı. Oyun sırasında Fatih’i uyaran İlhan Mansız, Fatih’in uyarılarına dikkat etmemesine çok sinirlendi. Fatih’in “Duymadım” demesi ise ikilinin arasındaki gerginliği daha çok arttırdı.  Oyun sırasındaki adrenalinden dolayı Fatih’in konuşulanları duymadığını söylemesi İlhan ve Fatih’in tartışmasına neden oldu. İkili birbirine girdi. İlhan ve Fatih’i yarışmacı arkadaşları çok zor ayırdı.

Yaşanan tartışma ünlülerin moralini de etkiledi. Sedat Fatih’i sakinleştirmeye çalışırken takımın diğer üyeleri de Ilhan Mansız’ı sakinleştirmeye çalıştı.

Dokunulmazlık oyununun tanıtım fragmanından beri merak ettiğimiz Fatih ve İlhan tartışmasının sebebini de böylece öğrenmiş olduk.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.