Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Fazilet Hanım Ve Kızları 10. Bölüm Fragmanı – 27 Mayıs Cumartesi

Fazilet Hanım Ve Kızları 10. Bölüm Fragmanı – 27 Mayıs Cumartesi

Dokuz haftadır cumartesi akşamlarının merakla beklenen dizisi Fazilet Hanım Ve Kızlarının 10. Bölümünde neler olacak? Hazan ve Sinan herkese, her şeye rağmen duygularını birbirlerine açabilecekler mi? Fazilet Kerime’nin kim olduğunu öğrenebilecek mi? Peki ya Hazım, haksızlık ettiğini anladığı oğlu Yağız’ın gönlünü alabilecek mi? Fazilet Hanım Ve Kızlarının 10. Bölüm fragmanı yayınlandı!

Fazilet Hanım Ve Kızları 9. Bölümde Neler Oldu?

Sinan’ın babasına söylediklerini duyan ve neye uğradığını şaşıran Hazan, annesinin sesiyle kendine gelir. Hazan’ın çeki yırtmasını hazmedemeyen Fazilet bunu O’na ödetmeye yemin eder. Sinan ise abisiyle birlikte kovulan çalışanları kurtarmak için yaptığı bu çıkıştan pişmandır.
Yasemin’in ısrarla çalan telefonu ve tesadüfen karşısına çıkan esrarengiz adam, kısa zaman içinde geçmişiyle yüzleşmek zorunda olduğunun işareti gibidir. Öte yandan Gökhan’ın zaferiyle sonuçlanan tüm bu gelişmelerden son derece memnundur.
Umutları Hazan’ın çeki yırtmasıyla bir kez daha yara alan Fazilet ise, Kerime’yle Hazım arasındaki ilişkiye odaklanmaya karar verir. Kerime’nin evindeki bir fotoğraftan yola çıkarak sonuca varmak üzeredir.
Arabasız ve parasız kalan ama bunlardan daha çok Hazan için babasına söylediklerinden üzüntü duyan Sinan, Hazan’ı otobüs durağında bulur. Bütün geceyi konuşarak geçiren iki genç, birbirlerine daha da yakınlaşırlar.
Bu sırada Nil, Sinan’dan intikamını almak için korkunç bir plan hazırlığındadır.

Fazilet Hanım Ve Kızları 10. Bölüm, 27 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20:00’da Star TV’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.