Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Fazilet Hanım Ve Kızları 12. Bölüm Fragmanı – 10 Haziran Cumartesi

Fazilet Hanım Ve Kızları 12. Bölüm Fragmanı – 10 Haziran Cumartesi

Star TV’nin sevilen dizisi Fazilet Hanım Ve Kızları’nın 11. Bölümü de, heyecan en tepedeyken son buldu. Nil yalanının ortaya çıkmasından sonra, Sinan’dan vazgeçmek şöyle dursun, Hazan’a karşı öfkesi daha da arttı. Başka nasıl bir delilik yapabileceğini kestirmek mümkün değil. Hazım ise oğlunu kaybetme korkusuyla boğuşuyor. Fazilet Hanım Ve Kızları’nda meseleler bir yandan çözülürken diğer taraftan düğümlenmeye devam ediyor. Fazilet Hanım Ve Kızları 12. bölüm fragmanı yayınlandı!

Fazilet Hanım Ve Kızları 11. Bölümde Neler Oldu?

Yasin, tam da Selin’in planladığı gibi Yağız ve Ece arasında bir ilişki olduğunu düşünüyor. Ece, Yasin’in söylediklerine çok üzülüyor ama kendisine yapılan bu haksızlığı da kabul etmiyor. Hazan ise, mahkemede kendisini savunacak olan avukatı Sinan’ın değil Yağız’ın tuttuğunu öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşar. Öte yandan bu avukat meselesi Nil’in babasıyla Hazım arasında da iplerin gerilmesine sebep olur.
Fazilet Kerime’den Hazım’ın sırrıyla ilgili bilgi almak için sıkıştırmaya devam etmektedir. Bu sırada meydana gelen bir kaza, Hazım’ı da Fazilet’i de zor duruma sokar. Hazım, gerçek babası olmadığı oğlunu kaybedeceği korkusunu yaşamaktadır.
Hazım, Yağız’a yaptığı haksızlığı anlayıp, şirkete geri dönmesi için ikna etmeye çalışır. Yağız işe dönmemeye kararlıdır.
Sinan Nil’in oyununu ortaya çıkarmak için, içine mikrofon gizlenmiş bir buket çiçek gönderir. Bu şekilde herkes gerçeği Nil’in kendi ağzından duyar. Fakat Nil pes etmemeye, Hazan’ı bitirmeye kararlıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.