Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Fazilet Hanım ve Kızları 2.Bölüm Fragmanı – 1 Nisan Cumartesi

Fazilet Hanım ve Kızları 2.Bölüm Fragmanı – 1 Nisan Cumartesi

Yayınlanan ilk bölümü ile oldukça fazla konuşulan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin ikinci bölüm fragmanı da yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Egemen ailesi Sevinç’in ölümü yüzünden sarsılıyor. Fazilet Hanım ve kızlarının evinde ise Hazan’ın yaşadığı korkunç gece yüzünden tam bir yangın var.

Fazilet Hanım’ın hedefi ne olursa olsun bir şekilde yalıya kapak atmak. Öte yandan Hazan, o yaşadığı korkunç gece yüzünden hesaplaşmak üzere Yağız’ın peşinden gidiyor. Hazan bir yandan Sinan’ın acısına şahit olduğu için aralarında ilginç bir köprü oluşmaya başlıyor.

Ancak yalıda işler biraz daha farklı ilerliyor. Annelerinin ölümü hakkındaki gerçek kardeşlerin arasındaki çekişmeyi de ortaya çıkarıyor. Hazım ise çocuklarını dizginleyemezken bir yandan da çok kötü bir sır ile yüz yüze kalıyor.

Fazilet Hanım ve Kızları 1. Bölümde Neler Oldu?

Fazilet Hanım dul kaldıktan sonra iki kızına hem annelik hem babalık yapmıştı. Ancak varoş bir mahallede kocaman hayalleriyle yaşıyordu. Ömrü boyunca sürekli pişmanlıklar yaşamıştı ve bütün hayalleri kursağında kalmıştı. O yüzden Fazilet Hanım iyi bir hayata kavuşmak için kızı Ece’yi kullanacaktı.

Ancak tüm bunlara büyük kızı Hazan karşı çıkıyordu. Fazilet Ece üzerine planlar kurarken hayatları Egemen ailesiyle birleşti. Bu aile ve zenginlikleri Fazilet’in hayallerinin çok ötesindeydi. Fazilet Hanım’ın Egemen ailesinin hayatına dahil olmasıyla hem Ece’nin hem de Sinan Egemen’e aşık olan Hazan’ın hayatı eskisi gibi olmayacak şekilde değişmeye başlamıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.