Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Fazilet Hanım ve Kızları 4. Bölüm Fragmanı – 15 Nisan Cumartesi

Fazilet Hanım ve Kızları 4. Bölüm Fragmanı – 15 Nisan Cumartesi

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 4. bölümü 8 Nisan Cumartesi akşamı ekranlara geldi. Yayınlanan bu bölümün ardından herkes merakla 4. bölümü beklemeye başladı. Sıcağı sıcağına Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 4. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Dizinin yeni bölümünde Fazilet Hanım her ne kadar her defasında hırslarına kurban gidiyor olsa da pes etmemeye kararlı. Fazilet Hanım, istediklerini almadan durmayacak gibi görünüyor!

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümü olan 4. bölümü ile 15 Nisan Cumartesi akşamı Star Tv’de!

Fazilet Hanım ve Kızları 3. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin son bölümünde Selin, Ece’yi babasının yatağında yakalamıştı ve bunun üzerine yalıyı adeta birbirine katmıştı. Fazilet Hanım ise kızıyla beraber yalıdan kovulmuştu. Öte yandan Sinan’ın kaza haberi de yalıya bomba gibi düşmüş ve Egemen ailesi hızla hastaneye gitmişti. Hastaneye iki ailenin arasında oldukça güçlü köprüler kurulmak durumunda kalmıştı. Ancak yalıdakiler Fazilet Hanım’a da kızlarına da tepkiliydi. Fakat Fazilet Hanım’ın asıl hedefi Hazan ve Sinan’ın tanışıklığı üzerine oynamaktı. Bunun yanı sıra Yağız ile Hazan’ın karşılaşması da tüm dengeleri alt üst etmişti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.