Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Fazilet Hanım Ve Kızları 9. Bölüm Fragmanı – 20 Mayıs Cumartesi

Fazilet Hanım Ve Kızları 9. Bölüm Fragmanı – 20 Mayıs Cumartesi

Yayınlanmaya başladığı günden bu yana her hafta daha da artan bir merakla beklenen Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde 8. Bölüme ulaştık. Fazilet’in bitmek bilmeyen zenginlik hayali, Hazan’ın kardeşini annesinin hırslarından koruma çabası, Sinan’ın şımarık tavırları her bölümde izleyenleri peşinden sürüklemeye devam ediyor. Fazilet Hanım ve Kızları 8. Bölümün ardından, 20 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 9. Bölüm fragmanı yayınlandı. Bakalım Yasemin’in planları işe yarayacak ve Gökhan babasının yeni gözdesi olabilecek mi? Hazım bey, Sinan’ın mazeretini kabul edip ve O’nu ve Yağız’ı affedecek mi? Peki Hazan, Sinan’ın babasına kendi hakkında söylediklerini duyduktan sonra neler yapacak?

Fazilet Hanım Ve Kızları 8. Bölümde Neler Oldu?

Hazan Ece’yi bulduğuna sevindiği kadar, O’nu Yağız’ın evinde bulduğu için de bir o kadar şaşkındır. Yağız’ın Hazan hakkındaki duyguları yumuşar gibi olur ama ön yargılarını hala olduğu yerde durmaktadır. Ece’nin evden kaçmasından kendini sorumlu tutan ve yaptıklarına pişman olan Fazilet ise kızının geri dönmesiyle birlikte pişmanlığını bir kenara bırakır ve oyunlarına kaldığı yerden devam eder. Sinan ve Hazan arasındaki yakınlığı fark eder ve bunun üzerine gitmeye karar verir. Böylece hem evin anahtarını hem de işini Hazım beyden geri almayı başarır.

Sinan abilerinin arasını düzeltmek için, Yasemin’in teşvikiyle bir akşam yemeği ayarlar. Yasemin’in niyeti Sinan ve Yağız’ı birbirine düşürmek, Gökhan’ın da babasının gözüne girmesini sağlamaktır. Bunun için Gökhan’ın çok da çaba sarf etmesi gerekmez; Yağız, Hazan’ı baştan çıkarıp çıkaramayacağına dair Sinan’la iddiaya girer. Sinan çıtayı bir tık daha yükseltir ve Hazan’ı marka yüzü yapacağını söyler. Kısa zaman sonra şehrin her yerinde Hazan’ın fotoğraflarıyla karşılaşan Yağız, projesine müdahale ettiği için küplere biner. Hazım da iki kardeşin aralarındaki iddiayı öğrenir ve Yağız’a, kendisini hayal kırıklığına uğrattığını söyler. Yağız bu durumu hazmedemez ve istifasını verir. Sinan ise babasına olanlardan tamamen kendisinin sorumlu olduğunu ve bütün bunları Hazan’a duyduğu aşk yüzünden yaptığını söyler.

Yasin hakkındaki şikayetini geri alması için Fazilet’e yalvaran Şükriye Ona söz geçiremez ama Saliha’nın telefonuyla eline büyük bir koz geçirir.

Fazilet Hanım ve kızları yeni bölüm, 20 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20:00’da Star’da!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.