Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Fi 11. Bölüm: Aşk Mıdır?

Fi Çi Pi

Fi 11. Bölüm: Aşk Mıdır?

“Ben senin hayatına girmedim, sen girmeme müsaade ettin. Sen de beni seviyorsun!”

“Silahı, erkekliği ile derdi olan erkekler kullanır. En güçlü silah içgüdüdür.”

“Özgürlüğün olmadığı yerde sanat olmaz, bu direniş olur.”

“Bir insanı yok saymak için önce o insanın var olması gerekir.”

Beklentileri fazlasıyla karşılayan PuhuTv’nin en çok izlenenler dizisinin başını çeken Fi’nin 11. Bölümünde yine heyecan doruğa ulaştı.

Özge’nin Başı Belada

Fi’nin 10. Bölümünde Özge’nin hayatıyla ilgili de bazı detaylar verilmişti. Özge’nin ölen babası çok zengindi ve 2 tane üvey kız kardeşi vardı. Ancak Özge, babasının doğru olmayan yollarla kazandığı parasını istememiş ve mirasını reddetmişti. Bölümde Özge’nin avukatı ve aynı zamanda aralarında tarif edilmesi güç bağları olan yakın arkadaşı Işıl ortaya çıkmıştı. Furkan’ın ölümüyle sarsılan Özge, karakolda Furkan’ın ölümünden Can Manay veya Sadık Kolhan’ın ikisinden birinin sorumlu olduğunu ve onları ihbar etmek istediğini söylemişti. Karakolu ayağa kaldıran Özge sakinleşmiyordu. Sadık Kolhan ise Özge’nin peşindeydi ve onu durdurmaya çalışıyordu. Kolhan’ın adamı Numan eski komiser emeklisiydi. Özge’yi gözaltında beklettikleri sırada Özge’nin arkadaşı avukat Işıl’a ulaşmışlar Özge’yi zapt etmek için uyarmışlardı. Ancak Özge kolay kolay haksızlığa boyun eğmeyecek, hep davasının peşinden koşacak Özge, kimseye benzemiyordu.. Tekrar Sadık Kolhan’ın peşine takılan Özge, ava giden Kolhan’ı kendi tüfeği ile vurarak yaralar.

Duru’nun Hırsı

Can Manay bir gölge gibi sürekli Duru’nun peşinde. Deniz’le evlenmelerine 4 gün kalan Duru’nun kabul etmese de kafası karışıktır aslında. Sadece kafası mı? Duygu karmaşası da Duru’yu içinde bir yerlerde yoklamaya devam etmektedir. Duru sürekli Can Manay’ın kendisine olan takıntılı ve saplantılı halin aşk olmadığını haykırır. Can Duru’yu sıkıştırmakta onunla konuşmak için fırsat kollamaktadır. Bu arada Deniz’in dikkatini çeken Can ve Duru arasında neler olduğudur.

Kayıt Cihazı

Sadık Kolhan, karısının Can Manay’la terapi esnasındaki sırlarla dolu ses kayıtlarını ele geçirmişti. Furkan’ın ölümüne sebep olan bu harddiskin içinde bu kadar önemli olan ne vardı acaba? Özge bu işin de peşini bırakmayacaktı. Can Manay’ın ise artık Sadık Kolhan’ı tehdit etmek için elinde bir şey kalmamıştı. Bakalım bundan sonra aralarındaki gizli savaş  nasıl seyredecek?

Ceren Her Şeyi Anlıyor

Duru, Ceren’le Can Manay’ı kendi evinde yakalaması üzerine kıskançlık duyguları iyice belirmişti. Bu durumdan rahatsız olduğunu sert bir şekilde Ceren’e söyleyen Duru onun dikkatini çekmişti. Duru’ya gelen mesajlar, Can Manay’ın sözleşme bahanesiyle sanat akedemisine gelmesi ve sürekli elinde telefonuyla mesajlar yazması Ceren’in şüphelerinden emin olmasına sebep olmuştu. Duru’nun yanına giden Ceren onu Can Manay’la başından beri aralarında bir şeyler olduğunu ve kendisinden sakladığını söyleyerek tartışmıştı. Duru ise sanki bu durumu doğrular gibi sessiz kalmış, hiçbir şey söyleyememişti.

Deniz’le Can Karşı Karşıya

Ve sonunda Deniz’le Can Manay karşı karşıya! Can Manay’ın ve Duru’nun bazı tavırlarından oldukça rahatsız olmuş, şüphelenmeye başlamıştı. Can Manay’ın sürekli hayatlarının içinde olmasını, Duru’nun da her başı sıkıştığında Can Manay’dan yardım istemesi Deniz’i çileden çıkarıyordu. Sanat akademisindeki bütçe yetersizliği nedeniyle çıkan bir anlaşmazlığı çözmek için Nazlı’nın da katıldığı görüşme yemeğinde Duru’nun kendisinden habersiz yine Can’ı arayarak onu yemeğe çağırması, sorunu çözmesi için yardım istemesi Denizi kızdırmıştı. Aynı akşam Can Duru’yu sıkıştırmış mutlaka konuşmak istemişti. Duru ertesi gün Can’la konuşmayı kabul eder ve onu eve çağırır ancak içeri almaz kapının önünde konuşur. O esnada eve gelen Deniz; Can Manay’ın Duru’yu sevdiğini, Deniz’le işbirliğini onun için yaptığını ve Deniz’in ona vereceği hiçbir şeyi olmadığını, aralarındakinin aşk olmadığını ve bütün konuşmaları duyar. Can Manay yetmezmiş gibi karşısına dikilen Deniz’e Duru’yu hak etmediğini söyler. Deniz Can Manay’la kavga ederek onu kovar.

Can Manay Taşındı

Duru’nun stratejisi tutmuştu. Deniz’in de her şeyi gördüğü gibi Can Manay, sürekli Duru’nun peşindeydi ve onların hayatına girmeye, Duru’yu etkilemeye çalışıyordu. Ancak bu galiba Deniz’in tam olarak ikna olmasına yetmemişti. Çünkü Deniz, Duru’yu da suçlamış, Can Manay’ın hayatlarına girmesine onun izin verdiğini söylemişti. Can Manay geldiğinden beri Duru değişmişti, artık eskisi gibi değildi. Belki de hiç eskisi gibi olmayacaktı. Deniz’in korkuları ve şüpheleri gerçek çıkacaktı. Bunu önümüzdeki bölümlerde birlikte izleyip göreceğiz. Bu arada bu olayların ertesi günü Can Manay, hemen evini satılığa çıkararak oradan taşınmıştı.

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fi Çi Pi

Genel

Hello World

Editör: 21 Şubat 2018

Recipes on betting

Recipes for sports staking

Editör: 7 Şubat 2018

Greetings

Hello!

Editör: 7 Şubat 2018

Criar Blog

Isento esse, seus site fazer. Falhar.

Editör: 5 Şubat 2018

blog

Make Funds Quickly, Is It Attainable

Editör: 24 Ocak 2018

! Без рубрики

Welcome world

Editör: 17 Ocak 2018
To Top