Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Fi 3. Bölüm: Hakkın olanı al

Fi 3. Bölüm: Hakkın olanı al

İlahi bir işarettir bu, bir çağrı. Hayatın boyunca o anı hatırlarsın. Çünkü o andan sonra hayatın asla eskisi gibi olmaz. Bedenimizi, ruhumuzu, hayatımızı bu tutkuya adarız. Bu acayip bir tutku ve fena halde bir hastalıktır.

Bu sözler ile başlayan Fi dizisinin 23. bölümü, daha ilk saniyelerden bizi sanatın büyüsüyle karşı karşıya bırakmayı başarmıştı. Gelin bütün detaylarıyla Fi dizisinin son bölümünü konuşalım!

Rekabet Zamanı

Duru’nun en yakın arkadaşı Ceren, özel durumundan dolayı Londra’da kalmıştı. Uzun bir aradan sonra geri dönen Ceren, aslında Duru’nun oynayacağı gösterinin baş dansçısıydı. Yokluğu sırasında bir hayli emek verip çalışan Duru, baş dansçı olması gerektiğini düşünse de esas rolün Ceren’de olması bir sorun yaratacaktı. Hal böyle olunca Deniz olaya müdahale ederek baş dansçı seçmesi yapılması gerektiğine karar verdi.

Büyük Anlaşma

Sadık ise Can Manay’ın sakladığı sırrı öğrenmek için Özge’nin üzerine gitmeye devam etmekteydi. Can Manay’ın sırrına karşılık servetinin büyük bir kısmını harcamaya hazır olan Sadık’ın gözünü hırs bürümüştü. Özge’nin ise öyle kolayca her şeyi açığa çıkartmaya niyeti yoktu.

Gizli Oyun

Can Manay baş dansçı seçmelerinin yapılmasını Duru’nun istemediğinin farkındaydı. Bütün özgüveni kırılan Duru, dansçı elemelerine çıkmamak için her şeyi yapmaya hazırken Can’ın daha başka bir planı vardı. Kendisinden hoşlandığını anladığı Ceren’i önce evine davet edecek, daha sonra seçmelere gidemeyip uyuyakalmasına neden olacaktı. Böylelikle Duru baş dansçı olarak çalışmalarına devam edebilecekti. Böylesine bir planı hazırlamış olması bile Duru için yapamayacağı hiçbir şey olmadığının kanıtıydı.

Telafi Ödevi

Bilge ise yaptığı hatayı telafi edebilmek için arkadaşının ödevini yapmasına yardım etmek zorundaydı. Bu sırada olacaklardan habersizdi. Hem hoşlandığı çocuk olması hem de birlikte ilk defa vakit geçirme fırsatı bulmaları derken bütün akşam birlikte vakit geçirmişlerdi. Aralarında gelişen yakınlaşmaya ise engel olamamışlardı. Ertesi sabah çocuğun sevgilisinin eve aniden gelmesi ise tam bir felakete neden olmuştu. Evden sıvışmayı başaran Bilge, aşktan da kaçabilecek miydi? Yoksa olanları sineye çekip olmamış gibi yapmayı mı tercih edecekti?

Baş Dansçı kim olacaktı?

Ceren’in baş dansçı olmayı hak etmediğini düşünen Can Manay, Duru’nun önündeki engelleri kaldırarak ona yalnızca ufak bir yardımda bulunmak istemişti. Duru ise olanları öğrendiğinde uğradığı şoku gizleyemedi. Hakkı olanı alması gerektiğini hatırlatarak Duru’nun dudağından öpen Can Manay beklemediğimiz bir hareket yaptı.

Deniz, Duru ve Can arasındaki bağın farkına ne zaman varacaktı? Yaşanacaklara engel olabilecek miydi? Bütün bilinmezliğini koruyan Fi dizisinin 3. bölümünü soluksuz izledik.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.