Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Fi 4-5-6. Bölüm Fragmanı – 21 Nisan Cuma

Fi 4-5-6. Bölüm Fragmanı – 21 Nisan Cuma

Puhu Tv’de yayınlanan ve büyük bir yankı uyandıran Fi dizisinin yeni bölümleri merakla bekleniyordu. Azra Kohen çok satan üçlemesi Fi-Çi-Pi’den uyarlanan Fi dizisi, Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç’lı kadrosuyla bir hayli ilgi gördü. Özellikle çekim kalitesi ve konusuyla izleyenleri bir anda bağlayan dizinin bir defada yayınlanan 1. bölümü, 2. bölümü ve 3. bölümü çok fazla kişi tarafından izlendi. Puhu Tv’den ücretsiz olarak izlenen dizinin 4. bölümü, 5. bölümü ve 6. bölümü 21 Nisan Cuma günü yayınlanacak.

Dizinin yeni bölümlerinde Duru’nun Can Manay’ın öpücüğünden sonra kafası bir hayli karışıyor. Aynı zamanda Sıla da Can Manay’ın Duru’ya aşık olduğunu söylüyor. Duru ile Deniz arasında da gerilim artıyor. Acaba ikili için ayrılık çanları mı çalmaya başlayacak? Bir diğer yandan Özge de Can Manay ile ilgili gerçekleri ortaya çıkarmak için çok daha sıkı çalışmaya başlıyor. Can Manay’ı kariyerinde büyük bir çöküş mü bekliyor?

Fi 1-2-3. Bölümde Neler Oldu?

Fi dizisinin yayınlanan ilk üç bölümünde Türkiye’nin en çok tanınan psikiyatrlarından olan Can Manay, yan komşusu olan güzel Duru’ya aşık olmuştu. Ancak Duru’nun aynı zamanda hocası da olan Deniz ile güzel giden bir ilişkisi vardı. Yine de Can Manay, Duru ve Deniz’in evlerine bir şekilde daldı ve her ikisine de kendisini sevdirdi. Ancak 3. bölümün sonunda Can Manay’ın bir anda Duru’yu dudaklarından öpmesi her şey için yeni bir başlangıç olacak gibi duruyor. Öte yandan Can Manay’ın arkadaşı Eti, kendisinin Duru’ya olan ilgisinin Can Manay’ın kariyesi için çok yanlış olacağını ve ondan uzak durması gerektiğini ısrarla söyledi. Çünkü Can Manay ile ilgili ortaya çıkmaması gereken çok önemli gerçekler vardı. Bu gerçekleri de gazeteci Özge biliyordu ve Özge’yi susturmak için işinden kovdular. Ancak bu hareket üzerine Özge artık daha hırçın ve kanal sahibi sayesinde çok daha güçlüydü.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.