Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Fi 6. Bölüm: Saplantı

Fi 6. Bölüm: Saplantı

Herkesin senin hakkında bir fikri var. Tanımları, sıfatları, sözcükleri.. Nasıl birisin, ne istiyorsun, neleri seversin… Hayallerin nerede başlıyor, nerede bitiyor? Üzerine yapışıp kalan, onlar söyledikçe gerçeklik kazanan bu fikir senin mi gerçekten bilmiyorsun! Sen birinin aşkısın. Annenin kızı, babanın oğlu.. Başarılı, yetenekli, ezik, sünepe, güzel, çalışkan, merhametli, kıskanç ya da sinirli.. Başkalarının senin hakkında söylediklerini kendi gerçeğin sanabilirsin; başkalarının hayallerini kendi hayallerin sandığın gibi.. Gerçekte ne olduğunu sadece tek bir şekilde anlarsın. Seçim yapmak zorunda kaldığında! Ancak seçimlerin sana ne olduğunu gösterir…

Bu sefer Can Manay’ın planları istediği gitmez. Bir önceki bölümde Deniz’in Duru’ya evlenelim demesi ve ardından barışmaları Can Manay’ı kızdırmışa benziyordu. Ancak bu Can Manay’ın planlarından vazgeçtiği hele Duru’dan vazgeçeceği anlamına hiç gelemezdi. Ne de olsa Can Manay hayatta istediği her şeye sahip olmuştu. Bu uğurda hangi bedelleri ödemiş olursa olsun..

Fi Çi Pi üçlemesinin; Fi 6. Bölümünde yine dizinin takipçileri ekranlara kilitlenecek ve heyecan dorukta olacak. Olayların gidişatı yine değişecek ve bizler şaşırmaya devam edeceğiz. Onlar seçim yapmak zorunda kalacaklar..

Kader Gayrete Aşıktır

Duru’yla Deniz’in evlenme kararı aldıklarını öğrendiği gece Can Manay, hemen oradan uzaklaşır ve eğlence mekanında yaşadığı tartışmada kendisini kaybederek bir kişiyi öldüresiye döver. Ardından Eti’nin Duru’yla konuştuğunu ve onu yönlendirdiğini anlayarak gece yarısı Eti’nin evine giderek onun da boğazına sarılır. Can Manay öfkesini kontrol edememektedir. Kendine geldikten sonra Eti, Can Manay’ın tekrar hastaneye yatması gerekebileceğini söyler. Can Manay tehlikeli olmaya başlamıştır artık.

Beş Yıl Sonra Kendini Nerede Görüyorsun?

Duru Deniz’le barıştı evet. O anlık da çok mutlu ve tekrar heyecanlıydı. Ancak içten içe aklı pencereden bakınca her an gözüne çarpacak olan Can Manay’daydı. Gözü de Manay’ın evindeydi fakat onu göremiyordu. Deniz için yaptığı kekleri Can’a götürme bahanesiyle merakını gidermek için onun evine gitmişti. Can Manay’la tekrar yüzyüze gelen Duru, yine karmakarışık olmuş, Manay’ın soruların cevap verememişti. Can Manay, Duru’yu nereden yakalayacağını o kadar iyi biliyordu ki onun karşı koyamayacağını, kendisinin de içinde çeliştiğini bir kez daha Duru’nun yüzüne vurmuştu.

Özge’nin Bomba Haberi

Özge son hız Can Manay’ı bitirme yolundaki çalışmalarına devam etmektedir. Sadık Kolhan’la ortak kurdukları internet magazin sitesinde öyle bir haber patlatır ki Can Manay’ın o günkü programı adeta boşa çıkar. Can Manay’ın konuğu olacak Mithat Şahin’in eşcinsel olduğu haberi, Can’ın programından önce patlayınca Sadık Kolhan’ın da kafası karışır. Ne de olsa Can Manay’ın da program yaptığı kanal Sadık Murat Kolhan’ındır. Bu arada programın konuğu Mithat Şahin kalp krizi geçirmiştir. Özge tabii ki sadece bu haberle yetinmeyecekti. Sıla’nın peşine takılıp Can Manay’la ayrılma sebeplerinin başka bir kadın yüzünden olduğu haberini öğrenen ve bunu yayınlamak isteyen Özge, bu defa Sadık Murat Kolhan engeline takılır. Bu arada Özge, sonunda Eti’den randevu almayı başarır, tabi ki kimliğini gizleyerek. Seansa giden özge Eti’ye Manay’la ilgili sorular sorar ancak cevabını alamaz. Fakat Özge asla pes etmeyecektir; Eti’yi takip etmeye başlayan Özge, Can Manay’ın izini bulur.

Yüzük

Deniz Duru’ya nişan yüzüğü takar. Ancak Duru karmakarışık. Yüzüğü parmağına taksa da aklı hala ünlü terapist Can Manay’ın can alıcı konuşmasındadır. Çünkü Duru, Deniz’in sevgilisi, nişanlısı, karısı olmak değil; ‘ünlü dansçı Duru’ olmak istiyordu.

Teklif

Can Manay yine sihirli çubuğunu kullanmış, Duru’nun hayallerine dokunmuştu. Can Manay, New York Akademi’ye Duru’nun videosunu göndermiş onun seçmelere katılmasını sağlamıştır. Akademi’den gelen ön eleme çağırısı ile Duru havalarda. Can Manay sadece Duru’nun değil Deniz’in de hayatına müdahale ederek her şeyi kontrolüne almaya devam ediyor. Deniz ile birlikte açacağı Sanat Merkezi için yine Deniz’in eski ama çok yakın olmayan bir arkadaşını plana dahil eder. Deniz sürekli sanat merkezinin iç tasarımı, sahne planı, kadro planı gibi işlerle meşgul olurken boşluğu Can Manay dolduracaktır. Bu arada, Deniz sanat merkezi için belirli şartları olan bir anlaşma imzalamak zorunda kalır. Bu anlaşmada Deniz’in 5 yıl boyunca sanat merkezinde çalışma zorunluluğu bulunmaktadır. Bunu öğrenen Duru, New York’taki seçmelerin altında Can Manay olduğunu anlar. Can Manay’ın etkisine giren Duru Amerika’ya gitmeye karar verir ve bu durumu Deniz’e söyler. Bakalım Deniz Duru’nun bu kararını nasıl karşılayacak?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.