Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Fi 7-8-9. Bölüm Fragmanı – 19 Mayıs Cuma

Fi 7-8-9. Bölüm Fragmanı – 19 Mayıs Cuma

Fi dizisi internette yayınlanmasına rağmen herkes tarafından büyük ilgi gördü ve büyük bir heyecanla takip ediliyor. Fi dizisinin nihayet beklenen yeni 3 bölümünün fragmanı da yayınlandı. Fi dizisi 19 Mayıs Cuma günü 7. bölümü, 8. bölümü ve 9. bölümü ile PuhuTv’de olacak.

Peki dizinin yeni bölümlerinde izleyicileri neler bekliyor. Dizinin fragmanından anladığımız kadarıyla Duru gerçekten de Amerika’ya gitmeye karar veriyor. Deniz de İstanbul’da yaptığı anlaşmayı bozmayı düşünüyor ancak karşısında çok yüklü bir tazminat problemi var. Duru’nun Deniz’den ayrılması ile ilgili tabii Can Manay da boş durmuyor. Bir yandan Can Manay, Özge tehdidi ile yeniden karşı karşıya. Ancak bu kez Can Manay Özge’ye yaklaşıp onu iyiden iyiye korkutmaya çalışıyor. Öte yandan Can Manay’ı bu kez kendisi danışan olarak programında görüyoruz. Soruları soran kişi de Bilge. Bilge’nin sorduğu “Birine aşık mısınız?” sorusunu Duru da izliyor ve bu cevap belki de her şeyi değiştirecek.

Fi 4-5-6. Bölümlerde Neler Oldu?

Dizinin bir önceki 3 bölümünde olaylar oldukça ilginç bir hal almıştı. Can Manay’ın Duru’ya olan aşkı Deniz ile ilişkilerini bozmaya gidecek kadar ilerlemişti. Bunun için Can Manay, Duru’nun Amerika’daki akademiye başvurmasını sağlamıştı. Öte yandan Deniz’i de Türkiye’ye bağlamak için bir sanat merkezi projesine imza attırmıştı. Bir diğer taraftan Özge de boş durmuyordu ve Can Manay’ı bitirmek için Sadık Murat Kolhan ile yeni bir işe başlamıştı. Fakat Eti, sürekli olarak gerçeklerin ortaya çıkmasını önlemek amacıyla Can Manay’ı durdurmaya çalışıyordu. Can Manay ise aşkı için Deniz’in eski sevgilisini ortaya çıkaracak kadar ileri gitmişti.

Fi 8-9. Bölüm Fragmanları

Fi dizisinin 8. ve 9. bölüm fragmanları da izleyiciler ile paylaşıldı. Duru, Can Manay’a hayatımıza sızıyorsun diye çıkışıyor. Can Manay da Duru’yu istediğini açık bir şekilde belirtiyor. Özge ile Sadık Murat Kolhan arasında bir yakınlaşma yaşanıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.