Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Fi 7. Bölüm: Arayış

Fi 7. Bölüm: Arayış

“Sana doğru düzgün veda edemedim. Çünkü veda edersem hayatımdan çıkmış olacaksın. Keşke kolundan çekip kapıyı kilitleyip hiçbir yere gidemezsin benimle kalacaksın diyebilseydim. Gölgen olayım beni bırakma! Demedim. Çünkü ben o değilim! Seni, senin için en iyisini isteyecek kadar çok seviyorum!! Kendim için istediğim tek şey aradığını bulup bana dönmen.”

Duru Deniz’le yine karşı karşıya gelir ve tartışır. Deniz’in kendisinden habersiz 5 yıllık imza atması Duru’yu sinirlendirmiştir. Çünkü Duru Amerika’ya yalnız değil Deniz’le birlikte gitmek istemektedir. “Evren senin isteklerini gerçekleştirmek üzerine çalışan bir makine değil!”

Duru Aşkını Sorguluyor

Duru Deniz’in kendisiyle birlikte gelmesi engelini kaldırmak için, Can Manay’la sözleşmenin karşılıksız bir şekilde feshedilmesini ister. Can, Duru’nun bu isteğini yerine getirir. Ancak bir taraftan Sanat Merkezi’nin tanıtım afişlerinin basılmasını hızlandırır ve her defasında Duru’yu Amerika’ya Deniz’le birlikte gitme fikrinden, terapistliğini de kullanarak vazgeçirmeye çalışmaktadır.

Ayrıca görüşme esnasında Duru Can’a evinin önünde gördüğü bir kadından bahseder. Bunun üzerine Can Manay bu kişinin Özge olduğunu kameradan görerek Özge’nin evini bulur ve içeri girerek evin altını üstüne getirir. Can Özge’nin evinde eski bir aile fotoğrafını bulur. Ancak bu aile fotoğrafının bir sırrı vardır. Bu gizi kim ortaya çıkaracak dersiniz? Tabii ki Özge!

Özge Hastane Arşivinde

Özge araştırmasına Can Manay’ın yattığı akıl hastanesinin arşivine girerek devam eder ve bir dosya bulur, hemen gerekli bilgileri alır. Bu arada Özge evine dönünce Can Manay’ın evine girmiş olduğunu anlar. Murat Kolhan duruma müdahale etmek isteyerek Özge’yi koruması altına almak istemektedir. Ancak Özge her zamanki gibi kendi başının çaresine bakacaktır ve asla böyle bir duruma izin vermez. Can, Özge’nin evine bir kez daha gelir ve aralarında geçen konuşmadan sonra Özge, Can Manay’a akıl hastanesinde yattığını hemen magazin sitesinde yayınlayacağını söyler. Bunun üzerine Can Manay devreye kendisini sokar.

Bilge’nin Program Konuğu: Can Manay

Can Manay Özge’nin ondan hiçbir şekilde korkmadığını ve intikamı için asla vazgeçmeyeceğini anlar. Bunun üzerine devreye girerek o günkü programına konuk olarak kendisini alır. Terapist koltuğuna ise son anda Bilge’nin geçmesini ister ve programdaki sorular üzerine hazırlık yapmadan spontane bir şekilde olmasını isteyerek programa çıkar. Can Manay 14 yaşında ailesini trafik kazasında kaybettiğini ve akıl hastanesinde yattığını kendi programında kendi ağzıyla itiraf eder. Ancak Can Manay’ın hesap edemediği bir şey vardı: Özge! Özge hafife alınmayacak kadar zeki ve hırslıydı, asla pes etmeyecekti, asla yetinmeyeceki. Ve Bilge, Can Manay’a herkesi şok eden sorusunu sorar: Şu anda aşık olduğunuz biri var mı?!! Can Manay bu soruya var cevabını verir. Bir gün mutlaka o kadın ait olduğu kişiyle birlikte olacaktır. Er ya da geç..

Bu arada Can, Duru’nun peşinden Amerika’ya gitmek için biletini almıştır ancak Eti bu planı engeller. Asıl ilginç olan ise Duru kendisini yolcu etmeye gelmeyen Deniz’in mesajını dinledikten sonra biletini yırtarak Amerika’ya gitmekten vazgeçer. Belki de kader ağlarını Can Manay’dan ve Duru’dan habersiz zaten örüyordur.

Tercih

Deniz, Duru’nun kendisine baskı yapmasından dolayı zor durumdadır. Kalmakla gitmek arasında bir noktadadır. Sanki arafta gibidir. Duru’yla birlikte Amerika’ya gitmezse Duru’yu kaybedecek, giderse sanat merkezi yolunda bütün hayaller suya düşecektir. Bilge’nin, Göksel’in ve diğerlerinin sanat hayatı Deniz’in bu kararına bağlıdır. Bu arada Nazlı da Deniz’e, sözleşmesini eğer gidecek olursa zararsız bir şekilde iptal etme vaadinde bulunmaktadır. Sanat merkezinin sözleşmesi iptal edilir ancak buna rağmen Deniz Duru’yla birlikte Amerika’ya gitmek istemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.