Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Fi 8. Bölüm: Ve Duru…

Fi 8. Bölüm: Ve Duru…

Benim hayalim sensin.. hayatımın geri kalanını senin hayallerini gerçekleştirmek için yaşayabilirim.. Sen beni seçmedin ama ben buradayım işte..

Fi Çi Pi üçlemesinin oldukça heyecanlı ve şaşırtıcı gelişmeleri ile devam eden Fi’nin 7. Bölümünde Duru, kendisini yolcu etmeye gelmeyen Deniz’in sesli mesajlarını dinledikten sonra etkilenmiş ve Amerika’ya gitmekten vazgeçmişti. O sırada Can Manay’ın kendi programında konuk olması ve Bilge’nin “Aşık olduğunuz biri var mı?” sorusuna evet cevabını veren Can Manay’ın, Duru’nun bu kararında gizli bir etkisi olup olmadığı ise dizinin bir diğer bilinmezlerinden. Sadece şimdilik..

Duru Geri Döndü

Amerika’ya gitmekten vazgeçen Duru, Deniz’i oldukça şaşırtmış ve aynı zamanda mutlu etmişti. Görünürde kendisi de mutluydu ancak içten içe yine Deniz’i suçlamakta, aşkları için fedakârlık yapan tarafın kendisi olduğunu ve Deniz’in onu anlamadığı konusunda ısrarcıydı. Duru her defasında Deniz’in kendisini seçmediğini yineliyor ve onun hayatında kendisinin yerinin nerede olduğunu, aşkının derecesini sorgulamaya devam ediyordu. Çünkü Duru her ne kadar itiraf edemese de Amerika’daki seçmelere katılmadığı için pişmandı!

Özge’nin İntikam Planları Suya Mı Düşüyor?

Can Manay’ın kendi programında akıl hastanesinde yatmış olduğunu açıklaması üzerine, tüm programlarından bile en yüksek reyting rekorunu almış, bir anda gündeme oturmuş ve tüm dikkatleri üstüne çekmişti. Kahramanlık gösterisi yapan Can Manay, Özge’nin bütün planlarını suya düşürmüş, Sadık Kolhan da Özge’yle olan anlaşmasını iptal etmiş ve Furkan’ın da Özge’nin yanından ayrılmasını istemişti. Özge’nin telefonlarına bile çıkmayan Sadık Kolhan’ı takip eden Özge; Kolhan’ın Can Manay’la buluştuklarını görür ve bu ilişkiyi çözmeye çalışır. Bu arada, Sadık Kolhan istemese de Özge ile olan anlaşmasından vazgeçmiş artık Can Manay’la işinin bittiğini düşünmüştü. Oysa ki Özge, Can Manay hakkında çok önemli bir sırrı daha öğrenmişti ve bunu Sadık Kolhan’a anlatmaya çalışıyordu. Ancak Sadık Kolhan Özge’ye set çekmişti, ta ki Özge’nin hasta olduğunu görene kadar…

Duru Can Manay’ı Tehdit Ediyor

Duru’nun arkasından Amerika’ya Eti’nin yüzünden gidemeyen Can Manay, ertesi sabah Eti’ye bunun hesabını sorarken kapının çalmasıyla Duru’yu karşısında görünce adeta sevinçten sinsice çıldırır. Heyecanlanan Can Manay, Duru’dan beklemediği ancak istediği bir tepki alır. Çünkü farkındalık yaratmak küçük bir kelebek etkisiyle başlar, sonra mucizelere dönüşürdü. Duru, Can Manay’a tehditler savurarak amacının ne olduğunu, kendileriyle oynamamasını ve hayatlarından çıkmasını söyler. Bunun üzerine Manay her şeyi Duru’ya itiraf eder; neden o evi tuttuğunu, sanat merkezine verdiği desteği her şeyi ama her şeyi Duru’ya aşık olduğu için yaptığını ve onu ne kadar istediğini..

Sanat Merkezi

Can Manay’ın ona aşık olduğunu söylemesi üzerine Duru, bu saplantılı duyguları Deniz’e anlatmaya karar verir. Ancak sanat merkezindeki partide Deniz’in orda ne kadar mutlu olduğunu, adeta müziğiyle yaşadığını, varlığını, adanmışlığını bir kez daha onun gözlerinde görünce anlatamaz. Bunu Deniz’e yapamadığını fark eder. Bu arada Duru, kendisine gelen video klipte oynama teklifini kabul eder. Deniz’in bu teklife karşı tepkisi ise her zamanki gibidir ve Duru’nun popüler olmasını istememektedir. Nitekim Deniz tepkisinde haklı çıkacaktır. Tanınma ve fark edilme isteği ile yanıp tutuşan Duru istekli ve heyecanla gittiği video klip çekiminde hayal kırıklığına uğrar. İstediği dans edemeyen ve sahnelerin beklediği gibi olmadığını gören Duru yönetmenle tartışır ve görüntülerinin kullanılmasını istemez. Ancak yönetmenle anlaşamayan Duru Deniz’i aramaya çekindiği için Can Manay’dan yardım ister. Duru’nun telefonuyla çekim yerine koşan Manay yönetmenle olan sorunu anlaşarak çözer. Duru çok pişmandır. Ancak saçmaladığını düşünerek Can Manay’a sığınan Duru daha çok pişman olacağı öyle bir şey yapar ki artık o andan itibaren hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.