Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Fi 9. Bölüm: Pişmanlıklar

Fi 9. Bölüm: Pişmanlıklar

Herkesin sırları vardır: Sessizlik ağacında huzur meyveleri yetişir.

“Peki doğru olmayan ne? Beni istemek mi! Kazanamayacağın bir savaşa girdin. Kontolü kaybettin, teslim oldun. Çağırdı koştun, kovdu gittin. Duru’yu elde ihtimalini daha en başından ittin… Ben Duru için Can Manay’ı bile silerim!”

Heyecanlı biten Fi’nin 8. Bölümünde, hüsrana uğradığı klip çekimine Can Manay’ı çağırarak yardım isteyen Duru, kendini en zayıf hissettiği, en savunmasız olduğunu düşündüğü bir anda Can Manay’a sığınmıştı. Klipte oynamayı kabul eden Duru yaşadıklarından dolayı kendisini aptal gibi hissetmiş ve aşağılık duygusuna kapılarak, Deniz’den değil Can Manay’dan yardım istemişti. Duru’nun bir telefonuyla basın toplantısını bırakıp sete koşan Can Manay, Duru’yu telkin etmeye ve sakinleştirmeye çalışarak ona destek olmuştu. Duru o esnada Can Manay’ı öpmeye başlamıştı. Ancak ne yaptığının farkına varınca kendisine geldi ve koşarak oradan uzaklaştı. Ancak Can Manay’ın da dediği gibi artık hiçbir şey eskisi olmayacaktı..

Can Manay’ın Savaşı Devam Ediyor

Can Manay’ın basın toplantısını hiçbir bahane göstermeden terk edip gitmesi kafaları karıştırmıştı. Bir önceki bölümde Duru’nun telefonuyla ona koşan Manay’ı bu durum yine Eti ile karşı karşıya getiriyordu. Can’ı korumaya çalışan Eti, onun Duru’ya olan aşkının çok tehlikeli olduğunun, kendisine ve iş ortamında da etrafındakilere bile zarar vereceğini biliyordu. Can Manay’ın Duru’ya olan şiddetli tutkusu, onun dengesini bozuyordu, gözü hiçbir şey görmüyordu; herkesi, her şeyi, Eti’yi karşısına almaya adeta feda etmeye hazırdı. Bütün bu tehlikeleri bilen Eti olacaklardan korkuyordu. Eti, bu yolda Bilge’yi de ikna ederek Kaya ile birlikte kendi taraflarına almayı başarmıştı. Aksi halde her şey altüst olabilirdi. Bu arada Can Manay, Duru’nun Deniz’den sakladıklarını adeta ince bir şekilde işleyerek Deniz’e iletiyordu, fark ettirmeden, sızdırır gibi..

Duru Yalan Söylemeye Başlar..

Can Manay’la yaşadıklarından dolayı Duru inanılmaz derecede pişmandı ve vicdan azabı çekmekteydi. Ayrıca klip setinde yaşadığı gerginliği de Deniz’e anlatmamış, geçiştirmişti. Sete Can’ı çağırdığını söylememiş ve sadece telefonla yardım istediğini söylemişti Deniz’e; bu yalanının ortaya çıkacağından ve ne pahasına olursa olsun Can Manay’ın sinsi planlarından habersiz. Ancak Duru, yaşadıklarından kaçmak, daha doğrusu Can Manay’dan kaçmak için evlenme süreçlerini hızlandırmış ve hemen 10 gün içinde evlenmek istediğini, beklemenin gereksiz olduğunu söylemişti. Ancak kendinden kaçamayacağını; kendinden kaçsa bile Can Manay’ın onun peşini bırakmayacağını hesap edemiyordu Duru..

Özge Neyin Peşinde?

Hastalığından sonra tekrar Sadık Kolhan’la iletişim kurmaya başlayan Özge, Can Manay’ın ailesini öldürmüş olabileceğinden şüphelendiğini söylerken kafasındaki sorulara cevap bulamamıştı. Sadık Kolhan’a güvenmediği için ve Can Manay’la aralarındaki ilişkinin ne üzerine kurulduğunu öğrenmek için ona yalan söylemişti. Özge, Sadık Kolhan’ı yakın takibine alır; evine tekrar Can Manay’ın girdiğini ve her yeri dağıttığı süsünü verir. Bunun üzerine Sadık Kolhan, Özge’yi koruma altına alarak kendi kaldığı otele taşır. Otele yerleşen Özge, bir yolunu bulup ilk fırsatta Sadık Kolhan’ın odasına girerek bilgisayarını karıştırmaya başlar ve Sadık Kolhan’ın ölen karısının Can Manay’ın eski terapisti olduğunu öğrenir. Ancak Özge, Sadık Kolhan’ın odasına girerek onu çok kızdırdığının henüz farkında değildir.

Deniz’in Duru’ya Jesti

Deniz, Duru’dan habersiz onun için sahneye koymayı planladığı bir müzikalde ona baş dansçı rolü hazırlamıştı. Dünyaca ünlü koreografla görüşen ve ona tüm takımın özellikle de Duru’nun görüntü ve ses kayıtlarını yollayan Deniz, Duru’ya sürpriz yapmayı planlıyordu. Sanatçının görüntüleri beğenmesi üzerine Deniz’le anlaşmışlardı ve müzikal sahnelenecekti: başrolde Duru ile birlikte.

Duru Can’ı Bıçaklıyor

Can Manay, Duru’yla aralarında geçen yakınlaşmadan sonra kendisine bir cevap vermesini ister. Ancak Duru, her fırsatta Can Manay’dan kaçmaya çalışır. Can ise her fırsatta Duru’nun üzerine giderek onu kışkırtır. Duru, cevabı için Deniz’in olmadığı gece Can Manay’ı eve çağırır ve ona tehditler savurarak kendisinden uzak durmasını, onu asla istemediğini ve aralarında geçenlerin bir hata olduğunu söyler. O gece Duru’nun üzerine çok giden Can ile Duru şiddetli bir şekilde tartışma içine girerler. Ağır cümleler kuran Can Manay, Duru’nun sınırlarını o kadar çok zorlar ki, Duru elindeki bıçağı Can’a saplar. Hafif bir şekilde yaralanan Can’ı hastaneye götüren Duru vicdan azabı çekmez, Can’ın ise ekmeğine bir kat daha yağ sürülmüştür.

Can Manay’ın Gizemli Sevgilisi: Bilge!

O gece hemen Can’ı hastaneye götüren Duru’nun fotoğrafları bir hemşire tarafından çekilerek internette sosyal medya hesaplarına yüklenir. Ertesi sabah durumu fark eden Can Manay, Bilge’yi devreye sokarak fotoğrafları hemşireden almasını söyler. Ayrıca Can o sabah, Duru ile Deniz’in hemen evleneceğini öğrenmiş ve deliye dönmüştür adeta ve bunun üzerine bir plan yaparak Bilge’den fotoğrafları internette paylaşmasını ister. Duru ise sevgilisi olarak Can Manay’ı hastaneye götürmüş olacaktır. Ancak Bilge’yle anlaşmış olan Eti, bu duruma da el koyarak fotoğrafları ortadan kaldırır. Bu arada fotoğrafları sosyal medyada gören Özge de aynı fotoğrafların peşine düşmüştür. Bilge’yi yanlarına çeken Eti ile Kaya, Can Manay’ın aşık olduğu gizemli kadının Bilge olduğuna dair bir haberi medyaya yayarak Can Manay’ın kurduğu planın yönünü değiştirip bu haberle dikkatleri başka tarafa çekmeyi de başarmış olurlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.