Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Fi Dizisi Oyuncuları

Fi Dizisi Oyuncuları

Fi dizisi hayranlarına müjde! Puhu.tv adresi üzerinden yayınlanmaya başlayan online dizi, sonunda hayranları ile buluştu. Bir sanat filmi olan dizinin oyuncuları ise oldukça dikkat çekiyor. Dizi aslında Fİ, Çİ, Pİ kitaplarının dizi sektörüne uyarlaması şeklinde. Dizinin tanıtımı 10 Mart 2017 tarihinde yayınlanmıştı. Şu an ise kitabını okuyanların merakla beklediği Fi dizisi, okurlarının da ilgisini bir hayli kazanmış durumda. Dizide verilen sanatsal sahneler ve yapılan psikolojik vurgulara bakılırsa, dizinin tutkunlarının bir sonraki bölüme kadar beklemesi oldukça zor gibi görünüyor.

Dizinin konusunda Can Manay adını taşıyan ve Psikolog olan karakterin hayatıyla ilgili detayları görüyoruz. Hem akademisyen hem de terapist olan Can Manay’ın geçmiş hayatına dair gizemli sırlar bulunuyor. Bu sırların zaman zaman karşısına çıkmasıyla zor anlar yaşayan Can, dizinin ilk bölümünde tanıştığı Duru karakteri ile arasında geçeceklere engel olamıyor. Geçmiş yaşamına dair bilinmezliği ile dikkat çeken karakterin, bilinmezliğini ne kadar süre daha koruyacağı merak konusu.

Dizi ilk bölümünün yayınlanmasıyla oldukça ses getirdi. Can Manay’ın Bilge isimli öğrencisi ve Duru tarafından sevgilisi olarak bilinen Sıla, dizinin gidişatını şimdiden değiştiren karakterler olarak karşımıza çıkıyor. Diğer taraftan Can Manay ile röportaj yapan Özge Egeli isimli karakter, Can’ın sınırlarını bir hayli zorluyor. Can Manay’ın herkesten gizlediği geçmiş ortaya çıkacak mı?

Konusu itibariyle, 4K çekim teknikleriyle ve süresinin kısalığıyla bir çığır açan Fi dizisinden bahsettiğimize göre dilerseniz dizinin oyuncu kadrosunu detaylı olarak inceleyelim.

1. Can Manay-Ozan Güven

Ozan Güven dizide Can Manay adı ile karşımıza çıkıyor. Üniversitede eğitim verirken televizyonda yaptığı terapi programları ile tanıdığımız Can Manay, gizemli geçmişi ile merak uyandırıyor.

2. Duru-Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya, dizide dans okulunda bale yapan Duru karakteri ile karşımıza çıkıyor. Bir yandan dans edip, diğer yandan gösterilere hazırlanan Duru, Can Manay’ın ona duyduğu tutku ile ilerleyen bölümlerde hayatının değişim noktasını yaşayacaktır.

3. Deniz-Mehmet Günsür

Mehmet Günsür, dizide dans okulunda eğitim veren ve koreografiler hazırlayan eğitmen olarak karşımıza çıkıyor. Duru ile ilişkileri sırasında kimi zaman zorluklar yaşayan Deniz, öte yandan öğrencilerini gösteriler için hazırlıyor. Can Manay’ın Duru’ya duyduğu çekime engel olup olamayacağını gelecek bölümlerde göreceğiz.

4. Özge-Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç, dizide Can Manay’la röportaj yapmak için Can’ın ofisine gelen gazeteci bir asistan olarak karşımıza çıkıyor. Röportaj sırasında Can Manay’ın gizemli geçmişine dair sorduğu soru ile işten atılan Özge, bulduğu gizemli gerçeği intikam almak için kullanacak mıdır göreceğiz.

5. Bilge-Büşra Develi

Büşra Develi, dizide Can Manay’ın öğrencisi olarak karşımıza çıkıyor. Hayatıyla ilgili pek çok sır taşıyan Bilge’nin soğuk tavırlarına karşın Can Manay’dan alacağı hayat dersleri ile hayatının gidişatını değiştirecek olan karakterin, Can Manay ile diyalogları oldukça dikkat çekiyor.

Fi dizisinin oyuncu kadrosu bile bu kadar çok dikkat çekerken, diziye dahil olan konuk oyuncular da cesur sahneleriyle adından bir hayli söz ettiriyor. Konuk oyuncular arasında Özge Özpirinçci gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Her bölümünü sabırsızlıkla beklediğimiz Fi dizisini heyecanla izlemeye devam edeceğiz. Dizinin oyuncu kadrosuna başarılar dilerken, dizinin izleyicilerine iyi seyirler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.