Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Flash TV’deki Dansçılıktan Başrollere Gelmişti! Demet Özdemir Eski Mesleğini ve Dünya Dans Günü’nü Unutmadı

29.04.2021
Flash TV’deki Dansçılıktan Başrollere Gelmişti! Demet Özdemir Eski Mesleğini ve Dünya Dans Günü’nü Unutmadı

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, en çok aranan başrol oyuncularından biri. Ama bugünlere gelmesini dansçılığa borçlu ve bunu hiçbir zaman unutmuyor!

Demet Özdemir

Demet Özdemir, kariyerinde kısa zamanda çok yol alan isimlerden biri. Bir diğer yıldız Ekin Koç’la başrol oynadığı “Sana Bir Sır Vereceğim”le ekran macerası başlayan ünlü oyuncu, dizi erken bitse de televizyonun aranan yıldızlarından birine dönüştü. 2014’te kısa bir “Kurt Seyit ve Şura” macerası oldu. Ama ondan sonra asıl alanını buldu, romantik komedi! Bıcır bıcır halleri ve pozitif enerjisiyle “Çilek Kokusu”, “No: 309” ve “Erkenci Kuş” gibi pek çok diziyi sırtladı. Ama Türkiye’de romantik komedide oynayınca “ciddi” sayılmıyorsunuz. Geçtiğimiz sezon drama geri dönerek “Doğduğun Ev Kaderindir”de başrol oynamaya başladı ve kariyerini bambaşka bir noktaya taşıdı. Nihayet, kendisini dosta düşmana ispatlamayı başardı!

Hikaye Flash TV’yle Başladı

Ama hikayenin başlangıcı peri masalı gibi bir keşfedilme öyküsü değil! Avukat olmayı isterken ev geçindirmek zorunda kalan Demet Özdemir, lisedeyken okulu bıraktı ve dansçılığa başladı. Bengü’nün ve Efes’in dans kadrosuna giren oyuncu, danstan kazandığı parayla tiyatro kurslarına gitti.

Dans ettiği bir yer var ki, görenler hayret ediyor! Yayın hayatına tekrar başlama kararı alan Flash TV, ülkede ne olursa olsun yarınlar yokmuş gibi dans edilmesiyle meşhur. Meğer o çılgın dansçılardan biri de Demet Özdemir’miş!

Bu durumdan pek bahsetmese de, eski bir dansçı olduğundan sürekli bahsediyor. Dünya Dans Günü’nü de sektirmeden kutluyor!

Dans Etmeyi Hala Çok Seviyor

Demet Özdemir, dans yeteneklerini “Sen Kiminle Dans Ediyorsun?” filminde sergiledi. Sık sık stüdyoya girip dans etmeye de devam ediyor. Dünya Dans Günü’nü de o paylaşımlardan biriyle kutladı.

Azmine şapka çıkardığımız Demet Özdemir, umarız dansı hayatından hiç eksik etmez!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.