Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Furkan Andiç’in Yeni Dizisi Belli Oldu!

03.02.2017
Furkan Andiç’in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Son olarak Tatlı İntikam dizisinde başrol oynayan Furkan Andiç’in yeni dizisi belli oldu. Tatlı İntikam dizisi final yaptıktan sonra birçok diziden teklif alan oyuncu, menajeri Selin Boronkay ile titiz bir eleme gerçekleştirdi. TMC Film’in uzun süredir üzerinde çalıştığı “Meryem” dizisinde yer alma kararı alan sanatçı dramatik bir karakteri canlandıracak.

Erdal Beşikçioğlu’nun yer aldığı Reaksiyon dizisinin senaristliğini üstlenen Emre Özdür ve Başar Başarır’ın senaryosunu kaleme alacağı dizisinin Mart ayında başlaması planlanıyor. Dizinin yönetmen koltuğuna ise Mustafa Şevki Doğan oturuyor.

Cast çalışmaları halen devam eden dizide Furkan Andiç’e eşlik edecek kadın oyuncu için ise arayış sürüyor. Diziye ismini verecek Meryem Akça karakteri ise otoyol gişelerinde çalışıp babasıyla yaşayan merhametli bir kadını canlandıracak. Aynı zamanda hamur işlerine eli yatkın olduğu için babasının fırınında çalışan Meryem, Savcı Oktay’a aşıktır. Sevgilisiyle evlilik planları yapan Meryem, Oktay’ın bir trafik kazasında birisini öldürmesiyle yıkılır. Sevgilisinin suçunu üstlenen Meryem’in hayatı tamamen değişime uğruyor. Adı katile çıkıyor ve olmadık belalarla uğraşıyor.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.