Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Gecenin Yıldızları Bir Arada! Kırmızı Oda’nın Sadi’si Erkan Petekkaya ve Çocuk Oyuncular Set Fotoğrafı Paylaştı

10.04.2021
Gecenin Yıldızları Bir Arada! Kırmızı Oda’nın Sadi’si Erkan Petekkaya ve Çocuk Oyuncular Set Fotoğrafı Paylaştı

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, bu sezon “Kırmızı Oda” dizisinde döktüren konuk oyunculardan biri oldu. Petekkaya’dan daha çok övgü alan birileri varsa, onlar da hikayedeki çocuk oyuncular!

Binnur Kaya

Bu sezon televizyonda fırtınalar estiren psikoloji temalı pek çok dizi var. Bu dizilerin hepsi de Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok satan romanlarından ve gerçek hikayelerden uyarlandı. Cuma akşamları TV8’de yayınlanan “Kırmızı Oda”, arkasından gelen “Masumlar Apartmanı” ve “Camdaki Kız”a da cesaret verdi. Böylece, pazartesi hariç her gün psikolojisi son derece bozulmuş karakterleri izlemeye başladık!

“Kırmızı Oda” Cesaret Veriyor

Aslıhan Gürbüz

Psikoloji furyasının tek iç ferahlatan dizisi ise “Kırmızı Oda” oldu. Hem de tüm dram hikayelerine rağmen! Çünkü dizi bir psikiyatri kliniğinde geçiyor ve en zor durumdaki karakterler bile iyileşerek diziden ayrılıyor. Dizinin terapi sürecini hatalı ve eksik yansıttığı söylense de, pek çok kişiye de derman olduğu su götürmez bir gerçek. Örneğin, yıllarca babasının tacizine uğrayan bir genç kız, annesine dizideki Kumru karakterini izledikten sonra açılabilmişti.

Erkan Petekkaya

Dizide genelde kadın karakterlerin hikayesi anlatılıyor ve toplumun kadınlara yönelik tutumu eleştiriliyor. Ama son dönemin en çarpıcı karakterlerinden biri de Erkan Petekkaya’nın oynadığı Sadi oldu. “Delikanlı Sadi”nin babası annesini öldürdüğünde henüz çocukmuş ve sokaklarda yaşamaya başlamış. Sokaklarda kendisine bir aile kuran Sadi’nin yaşadıkları Türkiye’yi ekran başına çiviliyor. Son bölümde yaşananlar yine yürekleri dağladı.

Erkan Petekkaya Twitter’da Zirvede

Dün akşam yayınlanan bölümde, Sadi, en yakın arkadaşının ölümünü anlattı. Hastalığına rağmen ailesine verilmekten korkan ve hastaneye gitmeyen arkadaşının öldüğü anlar herkesin ciğerini dağladı. Sadi’nin “Ben bu dünyayı, bu dünyadaki insanları affetmiyorum hocam” diyerek ettiği isyan da sosyal medyaya damga vurdu. Erkan Petekkaya’nın müthiş performansı saatlerce Twitter’da trendler listesinde kaldı.

Dün gecenin yıldızları ise bugün Instagram’da buluştu!

Rating Fatihleri Bir Arada

“Kırmızı Oda”, dün yine rating listelerinde ve Twitter’da şampiyon oldu. Hal böyle olunca, gecenin yıldızları Erkan Petekkaya ve çocuk oyuncular Miraç Altın Çuhadar, Kadir Bertan ve Alikya Dora Renda’dan yeni pozlar geldi.

Ayağınıza taş değmesin çocuklar!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.