Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Gerçek Bir Prenses Gibi! Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik’in Hem Güzelliği Hem de Oyunculuğu Tescillendi

13.04.2021
Gerçek Bir Prenses Gibi! Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik’in Hem Güzelliği Hem de Oyunculuğu Tescillendi

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, ilk bölümüyle ratinglerin zirvesine oturan “Camdaki Kız”da hem çok güzel hem de yetenekli olan Nalan’ı oynuyor. Ne de olsa kendisi de bu konularda tescilli!

Burcu Biricik

Burcu Biricik, 2016-2017 yılları arasında iki sezon yayınlanan “Hayat Şarkısı” sayesinde hafızalara kazınan bir isim. Dizide oynadığı Hülya, daha önce izlediğimiz “esas kız” prototipine hiç uymuyordu. Ne pahasına olursa olsun hayata sımsıkı tutunan, güçlü ve tutkulu Hülya, ünlü oyuncuya büyük fırsatlar getirdi. O döneme kadar hep yan rollerde oynayan Burcu Biricik, ne kadar kaliteli bir başrol oyuncusu olabileceğini gösterdi. Her oyuncunun rüyası Netflix Türkiye yapımlarında başrol bile kaptı! Ama 27 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak “Fatma” onun tek ses getiren işi değil!

Burcu Biricik

Kanal D’de başlayan “Camdaki Kız”, geçen hafta yayınlanan ilk bölümüyle ratinglerin zirvesine oturdu. Dizinin Nalan’ı Burcu Biricik’in de çok önemli katkılarıyla tabii ki! Dizide de sık sık vurguladıkları gibi, o bir prensese benziyor. Güzelliği ve yeteneğine eklenen naif duruşu, onu çok öne çıkarıyor. Yıllar önce katıldığı yarışmalarda bu “öne çıkma” durumu tescillendi zaten!

O da Yarışmalardan Çıkan Bir Star

Beren Saat Engin Akyürek Burcu Biricik

Bu zamana kadar yarışmalardan çıkan en büyük isimler, “Türkiye’nin Yıldızları”na katılan Beren Saat ve Engin Akyürek’ti. İkisi de dünyaca ünlü isimler haline geldiler! Beren Saat, Netflix Türkiye dizisi “Atiye” ile şöhretini daha da büyüttü. Meğer yarışmalardan çıkan tek starlar onlar değilmiş. Burcu Biricik hem güzellik yarışmasında hem de yetenek yarışmasında birinci olarak farkını ortaya koymuş!

İş Ararken Gelen Fırsat

Burcu Biricik

Burcu Biricik’in annesi ve babası, o çok küçükken ayrılmış. Hal böyle olunca, ailesine maddi destek sunmak için Burcu Biricik de erken yaşta çalışmaya başlamış. 17 yaşındayken de asistanlık yapmak için bir ajansa başvurmuş. Ama ajanstakiler ona başka bir teklif sunmuş: “Güzellik yarışmamız var, seni oraya alalım!

Burcu Biricik

2006 yılındaki Miss Mediterranean yarışmasına katılan Burcu Biricik, yarışmadan zaferle ayrılmış. Tacı ise annesinin evinde güzel bir anı olarak duruyormuş. Şansı yarışmalardan açılan Burcu Biricik, birkaç yıl sonra da “Artiz Mektebi”ne katılmış.

İstanbul’a Yarışma Sayesinde Gelmiş

Burcu Biricik

2011’de yayınlanan “Artiz Mektebi” yarışması Müjde Ar, Nurgül Yeşilçay ve Sinan Çetin gibi güçlü isimlerden oluşan bir jüriye sahipti. O dönem Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oynayan Burcu Biricik de yarışmacılardan biriydi. Haftalar boyunca başarılı bir performans sergiledi ve kadınlar kategorisinde birinci oldu. Böylece, hem yeteneği tescillendi hem de güzelliği!

Nereden nereye! Öte yandan, ünlü oyuncu yarışmadan çıkmanın bir fark yarattığını düşünmüyor. “Kendi adıma yarışma İstanbul’a gelme sebebimdi. O olmasa belki gelmeye cesaret edemezdim” diyen Burcu Biricik, iyi ki bu cesareti göstermiş. Sadece “Camdaki Kız” bile ekranda büyük bir boşluğu doldurduğunu gösteriyor!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.