Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Göz6 Evinden Survivor 2017’ye Hangi İsimler Gidiyor?

06.01.2017
Göz6 Evinden Survivor 2017’ye Hangi İsimler Gidiyor?

Aylardır beklenen final sonunda gerçekleşti. Göz6 evinde yarışan yarışmacılardan hangi isimlerin Survivor’a katılacağı belli oldu. Uzun süren bekleyişte kadınlar ve erkekler evinden finalistler belli oldu. 4 aydır süren bekleyişte ise heyecanlı bir final anı yaşandı.

gozalti-berna-keklikler

Kadınlar evinden Ecem ve Berna arasında seçilen finalist Berna oldu ve Göz6 evinden Survivor’a gidecek ilk isim olarak seçildi. Berna Keklikler, Survivor 2017’e gidecek isimlerden biri olarak Göz6 evinin kazananı oldu.

Peki Göz6 Berna kimdir? 27 yaşında ve 1,67 boyunda olan Berna Almanya doğumlu. İddialı tavrı ve güzelliğiyle dikkat çeken Berna, modellik yapıyor. Ekonomi öğrencisi olan yarışmacı, Almanya’da katıldığı bir güzellik yarışmasında birinci oldu.

Erkekler takımında ise Bulut ve Erdi Survivor 2017 için Göz6 evinin finalist adayı oldular. Gece 12’de biten oylama sonucu ise kazanan isim Erdi Ünver oldu.

erdi-unver-goz6-erdi-kimdir

28 yaşında ve 1,68 boyunda olan Erdi Ünver, Kırklareli doğumlu ve Gümrük Komisyoncusu. İddialı tavrıyla dikkat çeken Erdi, yarışmaya katıldığında orta halli ailelerin yaşadığı bir mahallede büyüdüğünü ve esnafla arasının çok iyi olduğunu ifade etmişti. Önyargılarını mahallede bırakıp geldiğini ve yarışmada bir tartışmaya girmeyeceğini söyleyen Erdi yarışmada başarılı bir performans sergilemişti.

Survivor 2017 21 Ocak Cumartesi günü yepyeni yarışmacılarıyla başlıyor! İşte Survivor 2017’de yarışacak diğer isimler:

Survivor 2017 Gönüller Takımı:

Survivor 2017 Ünlüler Takımı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.