Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Gülümse Yeter 24.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 17 Ocak Salı(Final)

Dizi Fragmanları

Gülümse Yeter 24.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 17 Ocak Salı(Final)

Gülümse Yeter Son Bölümde Neler Oldu?

Gülümse Yeter 23.bölümüyle yayınlanacak. Peki son bölümde neler olacak? Yeni bölümde Cem yine sabırları zorluyor. Yasemin ve Sarp arasındaki ilişkiyi artık bitirmek isteyen Cem yeni bir plan yapıyor. Civanların evine Yasemin’e evlenme teklif etmek için gidiyor. Sarp ise Yasemin’le olan ilişkisini aile bireylerine açıklama derdindedir. Bu nedenle Yasemin’e tüm aile bireylerinin karşısında aşkını ilan etmiştir. Tüm aile bu durum karşısında şaşkındır.

Gülümse Yeter 24.Bölüm Özeti

Gülümse Yeter 24.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Sarp, Yasemin ile olan ilişkisini açıklamasının ardından herkes büyük bir şok yaşar. Ayten ise büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır. Ahmet, orta yolu bulmaya çalışır ama Ayten’i sakinleştirmek mümkün değildir. Oğlunu kaybetmek istemeyen Ayten kendi yöntemlerini kullanmaya karar verir. Lütfü ve Nermin ilk şaşkınlıklarını atlatırlar ve durumun o kadar kötü olmadığını düşünürler. Gül’ün mutsuz olduğunu gören Yasemin ise Kemal ile konuşmaya karar verir. Seçil’in konuşmasına kulak misafiri olması ise her şeyi değiştirecektir. Özdemirler ve Civanlar birbirine düşmesine rağmen düğün hazırlıklar tam gaz devam eder. Ancak Yasemin, Cem’in yapacaklarından habersizdir. Yasemin ve Sarp’ın kavuşması ise Özdemirler ve Civanları ayrılamayacak bir aileye dönüştürecektir.

Gülümse Yeter 24.Bölüm Galerisi

Gülümse Yeter son bölümüyle 17 Ocak Salı akşamı Show TV’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Fragmanları

To Top