Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Günyeli Hatun ve Acar Beye Ne Oldu? Öldü mü?

Günyeli Hatun ve Acar Beye Ne Oldu? Öldü mü?

Dündar, Günyeli’ye olan aşkından dolayı Konya görevini ağzından kaçırmıştı. Günyeli Hatun ise obaya, Dündar’a ve Ertuğrul’a ihanet edip bu önemli bilgiyi babasına söyledi, babası da gidip Ural Bey’e söyledi. Dündar’ın bu hatasından dolayı Doğan alp hayatını kaybetti.

Günyeli Hatun ve Acar bey, Aliyar tarafından sorguya çekildi. Acar Bey bütün işkencelere rağmen suçunu kabul etmedi, ancak Günyeli Hatun yaptığını itiraf etti. Ve Ertuğrul Dündar’ı kurtardıktan sonra ilk iş olarak Acar Bey’in ve Günyeli Hatun’un infazını meydanda herkesin önünde gerçekleştirdi.

Günyeli Hatun kurtuluşunun olmadığını anlayınca tek çareyi yine Dündar Bey’in ona olan zaafında aradı. Dündar’a onu affetmesini söyledi ancak tabii ki Dündar affetmedi. Acar Bey ve Günyeli Hatun ile birlikte Teo da infaz edildi. Acar Bey’i Ertuğrul, Günyeli Hatun’u Dündar, Teo’yu ise Bamsı öldürdü. Böylelikle Diriliş Ertğrul’da Doğan alp rolündeki Cavit Çetin Güner’in diziden ayrılmasından sonra Acar Bey rolündeki Renan Karagözoğlu, Günyeli Hatun rolündeki Nazlı Yanılmaz ve Teo rolündeki Janbi Ceylan da diziye veda etmiş oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.