Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

“Hadsiz” Bir Doğa Aşığı! Neslihan Atagül Hastalığının Şifasını Hem Hadsiz’de Hem Doğada Bulmaya Çalışıyor

10.04.2021
“Hadsiz” Bir Doğa Aşığı! Neslihan Atagül Hastalığının Şifasını Hem Hadsiz’de Hem Doğada Bulmaya Çalışıyor

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, hastalığı yüzünden “Sefirin Kızı”ndan ayrılmıştı. Herkes onun izole olmasını beklerken, o ne çalışmayı bıraktı ne de doğayı!

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül, efsane dizi “Yaprak Dökümü”nün çocuk oyuncusu olarak girdiği sektörde büyük başarılar elde etti. Henüz 20 yaşında oynadığı “Araf” filmiyle ödüllere boğulan ünlü oyuncu, televizyonda da “Kara Sevda” ile ne kadar iyi bir başrol oyuncusu olduğunu gösterdi. Son dizisi “Sefirin Kızı”, senaryo eleştirilerine maruz kalsa da iyi gidiyor ve Neslihan Atagül çok beğeniliyordu. Ancak ciddi bir sağlık problemi yüzünden diziden ayrılmak zorunda kaldı!

Özge Özpirinçci

“Geçirgen bağırsak sendromu” hastalığına yakalanan oyuncu, ağır tempodan uzak durmak ve sıkı bir diyet yapmak zorundaydı. “Kadın” dizisinde başrol oynarken bu hastalığı atlatan Özge Özpirinçci’nin yaşadıklarını düşünürsek, Neslihan Atagül’ün diziden ayrılmasının çok doğru bir karar olduğunu görürüz! Özge Özpirinçci, hastalığına rağmen diziye iki sezon daha devam etti. Ancak son sezon hem fiziksel hem de ruhsal anlamda büyük bir çöküş yaşadı.

Şansı Dergilerden Açıldı

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül, meslektaşı Özge Özpirinçci’nin aksine, sağlığını düşündü ve diziden ayrıldı. Bu kararlarda, “Kadın”ın rating şampiyonu olması ama “Sefirin Kızı”nın ratinglerinin düşmesi de etkilidir muhakkak! Her neyse, ünlü oyuncu diziden ayrıldıktan sonra onu daha çok görmeye başladık.

Karantina döneminde çıkarmaya başladığı dijital dergisi Hadsiz’e yoğunlaşan ünlü oyuncu, pek çok dergiye de kapak oldu. Bunlardan en çok dikkat çekeni ABD’nin en çok okunan dergilerinden HOLA’ya konuk olmasıydı. Çünkü bunu başaran ilk Türk oyuncuydu!

Neslihan Atagül bu dergiyle sadece bizim değil, Hollywood’un da dikkatini çekti. Ünlü oyuncu, dünyaca ünlü yıldız Penelope Cruz’un yeni filminde oynamak için el sıkıştı. Rolü nedir bilemiyoruz ancak çekimler sene sonunda başlayacak. O zamana kadar da Neslihan Atagül’ün iyice toparlanması lazım!

Şifayı Doğada Buldu

Neslihan Atagül

Ünlü oyuncu, tam olarak iyileşebilmek için İngiltere’nin kapısını çaldı. Oradaki doktorlardan da destek alan oyuncu, şifa bulmak için başka şeyler de yapıyor. Çocukluğundan beri her fırsatta soluğu ormanda ve dağlarda alan oyuncu, iyileşme döneminde yine doğada güç buldu.

Geçen hafta köpeğiyle kendini ormana vuran Neslihan Atagül, bu kez yalnız kalmak istedi. Alıp başını gidebilmek ne büyük lüks! Umarız, orman turları da işe yarar ve ünlü oyuncu en kısa sürede tamamen iyileşir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.