Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hande Erçel’in Kalbini Çalmakla Yetinmemiş! Kerem Bürsin Sen Çal Kapımı Setindeki Herkesin Favorisiymiş

19.04.2021
Hande Erçel’in Kalbini Çalmakla Yetinmemiş! Kerem Bürsin Sen Çal Kapımı Setindeki Herkesin Favorisiymiş

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, “Sen Çal Kapımı” dizisi sayesinde bambaşka bir noktaya geldi. Rol arkadaşı Hande Erçel’in kalbini çaldığı söylenen Bürsin, set ekibinin gönlünde de taht kurmuş!

Kerem Bürsin

Kerem Bürsin, kısa zamanda az yol alan ve bir stara dönüşen isimlerden. Gerçi, ABD’de oyunculuk yapabilmek için yıllarca uğraştı, görece kısa olan Türkiye geçmişi! 2013-2014 sezonunun en sevilen dizilerinden “Güneşi Beklerken”, onu bir anda ülkenin en sevilen oyuncularından birine dönüştürdü. Bir sene önce adı bilinmezken, bir sene sonra hayranları kapısında kuyruk olmaya başladı! O diziden sonra her zaman kaliteli işlere imza attı ve yapımcılığa da el attı. Ama rating konusunda şansı pek yaver gitmedi. Geçtiğimiz yaz başlayan “Sen Çal Kapımı” başlayana kadar tabii ki!

Kerem Bürsin Hande Erçel

Ünlü oyuncu, bu dizide rating konusunda benzer bir şanssızlık yaşayan Hande Erçel’le partner oldu. Yazın aldığı yüksek ratingler ve sosyal medyada kırılan izlenme rekorları sayesinde, izlenme oranlarının düşüşü pek önemli olmadı. Böylece, iki oyuncunun da şansı dönmüş oldu. Üstelik, ikilinin sadece işte değil aşkta da şanslı olduğu söyleniyordu!

Maldivler Uçağında Görüntülendiler

Kerem Bürsin Hande Erçel

Hande Erçel ve Kerem Bürsin arasındaki aşk söylentileri, dizi başladığı günden beri sürüyor. İkili bu iddiaları sürekli yalanlasa da, Hande Erçel’in eski sevgilisi Murat Dalkılıç’ın kıskançlıkları bu iddiaları tekrar alevlendiriyordu. Murat Dalkılıç, ikiliyi programa davet ettiği için Acun Ilıcalı’ya bile cephe aldı, düşünün! Bu iddiaları sürekli yalanlayan ve “Olursa ilk bizden duyarsınız” diyen ikili, iddialara göre kimseye duyurmadan Maldivler’e gitti!

Kerem Bürsin Hande Erçel

Bu fotoğraftakilerin kim olduğunu anlamak mümkün değil! Ama hayranları onları havalimanında ve Maldivler’de birlikte gördükleri konusunda ısrarcı. Üstelik, bu iddiaları yine yalanlamak yerine bambaşka paylaşımlar yapmaları da bir nevi doğrulama sayılabilir!

Set Ekibinin de Gönlüne Taht Kurmuş

Hande Erçel’den bir paylaşım gelmese de, Kerem Bürsin tatilde olduğunu doğrulayan bir paylaşım yaptı. Sonra da sadece Hande Erçel’in değil, set ekibinin de kalbini çaldığını gösteren videoları gördük!

Neslihan Yeldan Kerem Bürsin story

Neslihan Yeldan’ın “Yaramazın teki” dediği Kerem Bürsin, gerçekten de bu unvanı hak ediyor, baksanıza!

Ünlü oyuncu, setteki herkesle çok iyi anlaşıyor ve genellikle çok gergin olan ortamın enerjisini yükseltiyor. Hande Erçel’e de ona aşık olmaktan başka çare kalmıyor!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.