Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hangimiz Sevmedik 21.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 9 Ocak Pazartesi

Hangimiz Sevmedik 21.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 9 Ocak Pazartesi

Hangimiz Sevmedik Son Bölümde Neler Oldu?

Hangimiz Sevmedik 20.bölümüyle bu akşam yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Münir’in hafızası yerine gelmiştir. O süre içerisinde olanları ise Tuncay’dan öğrenir. Ancak Münir’in durumundan Tarık ve Itır haberdar değildir. Karı koca rolüne devam ederler. Yadigar’ın aklına gelenle Şener ve Ayşen’in işleri daha çok karışır. İhsan’dan emekli olmasını isteyen Şükriye ise İhsan’ın ailesine vakit ayırmasını istiyordur ancak İhsan emekli olma niyetinde değildir. İkisinin yaşadığı kavga sonucunda ise İhsan da Şükriye de evi terk eder. Onların kavgası mahalleliyi ikiye ayırır. Başbaşa vakit geçiremeyen Itır ve Tarık ise ilk fırsatta tiyatroya gider ancak beklemedikleri bir sürpriz yaşayacaklardır.

Hangimiz Sevmedik 21.Bölüm Özeti

Hangimiz Sevmedik 21.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında. Tarık ve Itır el ele göz göze Adile ve Münir’e yakalanınca sevgili olduklarını söylemek zorunda kalırlar. Adile ve Münir ise Tarık ve Itır’ı ayırmak için uğraşırlar.

Münir ve Şener’in halası Adalet ise Yuvacık’a gelir. Kendince bir iyi bir de kötü sürprizi vardır. Mahalleli ise Tarık ve Itır’ı ayırmaya çalışan Adile ve Münir’e engel olamaz. Muayenehane ve ofisi satmaya karar verirler. Tarık ve Itır ise ayrılmayı düşünmüyordur. Ancak Adile ve Münir’i büyük bir sürpriz beklemektedir.

Hangimiz Sevmedik yeni bölümüyle 9 Ocak pazartesi akşamı TRT 1’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.