Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hangimiz Sevmedik 22.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 16 Ocak Pazartesi

Dizi Fragmanları

Hangimiz Sevmedik 22.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 16 Ocak Pazartesi

Hangimiz Sevmedik Son Bölümde Neler Oldu?

Hangimiz Sevmedik 21.bölümüyle yayınlanacak. Peki son bölümde neler olacak? El ele göz göze yakalanan Tarık ve Itır sevgili olduklarını Münir ve Adile’ye itiraf ederler. Münir ve Adile ise onları ayırmak için yeni planlar yapmaya başlar. Münir ve Şener’in halası ise büyük bir sürpriz yaparak Yuvacık’a gelmiştir. Kendince bir iyi bir de kötü bir haber verecektir.

Mahalleli ise Tarık ve Itır’ı ayırmaya çalışan Adile ve Münir’in inadını bir türlü kıramaz. Muayenehane ve ofisi satmayı düşünürler. Bu durumu öğrenen Tarık ve Itır ise ayrılmamakta ısrar eder. Ancak Adile ve Münir’in kendilerini kötü bir sürprizin beklendiğinden haberleri yoktur.

Hangimiz Sevmedik 22.Bölüm Özeti

Hangimiz Sevmedik 22.Bölüm özeti ve fragmanı ise yayında! Tarık ve Itır kaçmıştır. Münir ve Adile bunu öğrenir öğrenmez soluğu karakolda alır. Ancak kendilerini nezarethaneye attırmak dışında bir şey yapamazlar. Mahalleli ise Tarık ve Itır’ın kaçışını öğrenir ama Perran’dan saklarlar. Adile ve Münir ise evlenmeye karar vermiştir. Bu karar Yuvacık’a bir bomba gibi düşer. Ayşen ve Şener’de boş durmuyordur. Münir ve Adile’yi yıldırmak için planlar yaparlar. İlyas ise sonunda Emel’e aşkını ilan edecektir. Tarık ve Itır’dan gelen haber ise Yeşil ve Çam ailelerini şok edecektir.

Hangimiz Sevmedik 22.Bölüm Galerisi

Hangimiz Sevmedik yeni bölümleriyle her pazartesi TRT 1’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Fragmanları

To Top