Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hangimiz Sevmedik 34. Bölüm Fragmanı – 10 Nisan Pazartesi

Hangimiz Sevmedik 34. Bölüm Fragmanı – 10 Nisan Pazartesi

Hangimiz Sevmedik dizisinin 33. bölümü ekranlara geldi. Dizi, baş harflerinin kazılı olduğu ağacın altında Münir’in Adile’ye evlenme teklif ettiği oldukça duygusal bir sahnenin Adile’nin oğlu Tarık tarafından bölünmesi ile son bulmuştu. Bu sonun ardından dizinin takipçileri merakla yeni bölümü beklemeye başladı. Neyse ki Hangimiz Sevmedik dizisi 34. bölüm fragmanı da izleyici ile buluştu. Dizinin fragmanından anlaşılacağı kadarıyla Hangimiz Sevmedik takipçilerini mutluluk dolu bir bölüm bekliyor.

Hangimiz Sevmedik dizisinin yeni bölümü olan 34. bölümünde Münir, Adile’nin oğlu Tarık’ın karşısına geçip annesine kör kütük aşık olduğunu söylüyor. Tarık buna oldukça fazla sinirleniyor ancak Münir ve Adile’yi çok mutlu günler bekliyor. Öte yandan dizinin yeni bölümde Emel ve İlyas’ın isteme töreni gerçekleşiyor.

Oldukça keyifli bir bölüm ile ekranlara gelen Hangimiz Sevmedik dizisinin 34. bölümü 10 Nisan Pazartesi akşamı 20.00TRT 1 ekranlarında olacak!

Hangimiz Sevmedik 33. Bölümde Ne Oldu?

Her ne kadar Erşen’in gerçek babası oğlunu bıraktığı için pişman olsa da mahalleli Erşen’i vermek istemiyordu. Münir de 36 yıl önce kendi ağzından gibi Adile’ye gönderilmiş olan mektubu yazan kişiyi öğrenmişti. Dizinin son sahnesinde 36 yıl boyunca geç kalınmış olan bu şeyi tamamlamak için o ağacın altında o yüzüklerle birlikte gitmiş ve Adile’nin karşısına çıkmıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.