Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hangimiz Sevmedik 38. Bölüm Fragmanı – 8 Mayıs Pazartesi

Hangimiz Sevmedik 38. Bölüm Fragmanı – 8 Mayıs Pazartesi

Hangimiz Sevmedik dizisinin yeni bölümünde Tarık, Itır ile mahalleden taşınacaklarını dile getiriyor. Münir ile Adile ise bu yaşananlardan sonra artık birbirlerine daha çok bağlanmaları gerektiğini düşünüyorlar. Ancak yeni bölüm fragmanında çok önemli bir gelişme daha yaşanıyor. Münir Itır’ın kapısına gidip “Seni evine götürmeye geldim kızım” diyor.

Bakalım yeni bölümde Hangimiz Sevmedik izleyenlerini başka ne gibi gelişmeler bekleyecek?

Hangimiz Sevmedik dizisi 38. bölümü ile 8 Mayıs Pazartesi TRT 1 ‘de olacak!

Hangimiz Sevmedik 37. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin son bölümünde kahvehanenin yeni sahibi Emel’in öldüğünün zannettiği babası olan ve Münir’in de askerlik arkadaşı olan Ali çıkmıştı. Ancak Ali’nin Münir ile alakalı kapanmamış bir hesabı vardı.

Münir’in kahvehaneyi sattığını öğrenen mahalleli hayal kırıklığı içindedir. Tarık ile Itır da Münir’e borçlu kalmak istemezler ve bir çare düşünürler. Şener itfaiyeci olmak için katıldığı sınavda listeye 1. Yedek olarak yazılmıştır. Ama herkese asil listede olduğunu ve İzmit itfaiyesinin rekorlarını kırarak birincilikle kazandığı yalanını söyler. Üstelik tulumbacılık konusundaki maharetlerini sergilemek ve mahalleliyi yangın konusunda bilinçlendirmek adına tatbikat yapmaya karar verir. Diğer yandan Adile’de kahvehaneyi Münir’e geri vermesi için Ali ile konuşacaktır. Ali kabul eder ama karşılığında Adile’ye sunduğu bir şartı vardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.