Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hangimiz Sevmedik 40. Bölüm Fragmanı (FİNAL)- 22 Mayıs

Hangimiz Sevmedik 40. Bölüm Fragmanı (FİNAL)- 22 Mayıs

TRT 1’in sevilen dizilerinden Hangimiz Sevmedik dizisi final yapıyor. Dizinin 22 Mayıs’ta yayınlanacak olan 40. bölümü final bölümü olacak ve dizi ekranlara veda edecek. 39. Bölümde Hulusi’nin yoğun bakımda olması ile hayati tehlikesi sürerken diğer yandan da Tarık ve Münir arasındaki buzlar eriyor.

Hulusi yoğun bakımdayken ona kan gerekince, herkese test yapılır fakat kimsenin kanı Hulusi’ye uymaz. İşte bu konuda hiç ummadıkları birisi onlara yardımcı olur. Bütün bunlar yaşanırken ise Tarık, Münir ve Ali’nin arasında meydana gelenlerin ne olduğunu merak etmektedir. Bu yüzden Ali ile konuşmaya gider, fakat Tarık Ali’nin ona söyledikleri ile şok olacaktır. Dizinin 40. bölüm fragmanı ise henüz yayınlandı.

Hangimiz Sevmedik 39. Bölümde Neler Oldu?

Hulusi’yi vuran hırsızdan dolayı Şener kendini suçlu görmektedir. Mahalleli ise vurulan Hulusi’nin yoğun bakıma alındığını öğrendiğinde hemen hastaneye koşar ve ne olduğunu öğrenmeye çalışırlar. Bu sırada hırsızın nezarette olduğunu öğrenince de bir yandan onu linç etmek isterler.

Hulusi’nin başına gelen bu olay Tarık ve Münir arasındaki buzların yavaş da olsa erimesini sağlamıştır. Hulusi’ye kan gerektiğindeyse hiç beklemedikleri biri onlara yardımcı olur ve böylece Hulusi’ye gereken kan sağlanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.