Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hastalığının Şifasını Instagram’da Buldu! Neslihan Atagül Sefirin Kızı’nı Bıraksa da Hadsizliği Bırakamadı

14.04.2021
Hastalığının Şifasını Instagram’da Buldu! Neslihan Atagül Sefirin Kızı’nı Bıraksa da Hadsizliği Bırakamadı

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, hastalığının şifasını Instagram’da buldu. İlginç paylaşımlarıyla takipçilerini hem güldürüyor hem de hala sıkı çalıştığını gösteriyor!

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül, çocuk oyuncu olarak girdiği sektörde kısa zamanda fark yaratan isimlerden biri oldu. Efsane dizi “Yaprak Dökümü”nde geçirdiği dört yılın ardından, “Araf” filmiyle dünyayı dolaştı. Olağanüstü performansı sayesinde hem Türkiye’de hem de dünyada pek çok ödül topladı. Bu film sayesinde kariyerini başka bir noktaya taşıyan Neslihan Atagül, televizyona da “Fatih Harbiye” dizisinde başrol oynayarak döndü. Dünya çapında çok beğenilen “Kara Sevda” dizisiyle de sektörün en iyilerinden olduğunu gösterdi.

2019’da başlayan “Sefirin Kızı”, onun artık starlar arasında olduğunun ispatı gibiydi. Dizi kadınlara yönelik tutumu yüzünden eleştiriler alsa da, Neslihan Atagül yine çok beğenildi. Ancak konu tıkandığı için ikinci sezonda büyük bir rating kaybı yaşandı. Yetmiyormuş gibi Neslihan Atagül hastalandı!

Dizi Bittiğinden Beri Daha Sık Görüyoruz

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül, geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle büyük zorluk yaşadı. Dizi temposuna dayanamayacağı doktor raporuyla da belgelenince, ekrana veda etmek zorunda kaldı. Hayranları buna çok üzülse de Neslihan Atagül çalışmaktan kolay kolay vazgeçecek biri değil sonuçta!

Ünlü oyuncu, karantina döneminde başladığı Instagram dergisi Hadsiz’in çalışmalarına yoğunlaştı. “Bedenime bile sığamıyorum” diyen Neslihan Atagül, aslında “sınırsız” anlamına gelen hadsiz kelimesini seçerek yola koyuldu. Dergide sınır tanımayanların hikayesini anlatmaya tam gaz devam ediyor. Sanatçı ruhu işte, bir yerde engelleniyorsa başka bir yerden yolunu buluyor!

Yeni Sayı Çok Yakın

Neslihan Atagül

Sosyal medyada Hadsiz ile ilgili son gelişmelere yer veren Neslihan Atagül, bugün yine ilginç bir video paylaştı. Her zaman görmeye alıştığımız halinden farklı bir hali olan ünlü oyuncu, dergi ekibinden bir arkadaşını darladı!

Ama ciddiyetlerine bakarsak Hadsiz’in yeni sayısı için sıkı çalıştıklarını görüyoruz.

Neslihan Atagül story

Bakalım, Hadsiz’in bu sayısında hangi sınır tanımayan insanlarla tanışacağız? Merakla bekliyoruz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.