Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hayat Bazen Tatlıdır 11.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 8 Ocak Pazar

Hayat Bazen Tatlıdır 11.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 8 Ocak Pazar

Hayat Bazen Tatlıdır Son Bölümde Neler Oldu?

Hayat Bazen Tatlıdır 10.Bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler vardı? Cerrah tutuklanmıştır. Hayat ise Zeynep’in evine gittiğinde zorla evlendirileceğini öğrenmiştir. Hayat ve öğrenciler Zeynep’i evden kaçırmak için plan yapar. Sevda ise annesinin babası tarafından aldatıldığını ortaya çıkartır. Koray’ın Amerika’ya gitmemesi ise Asya’yı harekete geçirir. Koray’ı etkilemek ister ancak gecenin ilerleyen saatlerinde Sevda’yı karşısında görmesi onu şaşkına çevirir. Birtanem ise Şerif’in annesiyle tanışmak istiyordur. Şerif bu nedenle panik olur. Şerif, annesi Birtanem’i istemeyecek diye korktuğu için bu işi Nadir’in anneannesiyle çözer. Koray ve Sevda ise Gözde’yi Burak’tan uzaklaştırmak için gizli bir plan yapar. Ancak Koray’ı büyük bir sürpriz bekliyordur.

Hayat Bazen Tatlıdır 11.Bölüm Özeti

Hayat Bazen Tatlıdır 11.Bölüm Özeti ve Fragmanı ise yayında! Koray’ın bıçaklanmasıyla herkes şaşkına uğrar. Koray, Hayat Hoca’yı kurtarmak için kendisini tehlikeye atmıştır. Gözde, Koray’ın kurtulması için dua eder ve onun için çok üzülür. Burak ise Koray’ı kıskanıyordur. Sevda ise Koray’ın evinde Gözde ile karşı karşıya gelmiştir. Koray, Gözde’ye Burak ve Sevda’nın öpüşürken göründüğü bir fotoğrafı gösterir. Hayat ise bıçaklı saldırganın Cahit olduğunu düşünüyordur. Ancak Hayat, Cahit’i şikayet etse de Cahit kısa süre içerisinde serbest kalır.

Koray ve Burak okulda başkanlık seçimleri için aday olur. Kaybeden kişi Gözde’den de vazgeçecektir. Şerif ise Birtanem’le annesi diye Nadir’in anneannesini tanıştırdığına çok pişmandır. Sevda ise Cahit’e hesap sormak isteyen Koray’ın peşinden gider. Fakat Koray’dan hiç beklemediği bir davranışla karşılaşacaktır.

Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümleriyle pazar akşamları Star TV’de!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.