Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hayat Bazen Tatlıdır 12.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 15 Ocak Pazar

Dizi Fragmanları

Hayat Bazen Tatlıdır 12.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 15 Ocak Pazar

Hayat Bazen Tatlıdır 11.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Koray’ın bıçaklanması herkesi şaşırtmıştır. Hayat Hoca’yı kurtarmak için kendisini tehlikeye atan Koray, herkesin takdirini kazanmıştır. Gözde, Koray için üzülüp onun için dua ettikçe Burak da kıskanmaya başlar. Sevda, Koray’ın evinde Gözde ile karşı karşıya kalmıştır. Koray ise Gözde’ye Burak ve Sevda’nın öpüşürken göründüğü bir fotoğraf gösterir. Hayat ise bıçaklı saldırganın Cahit olduğunu düşünüyordur. Bu nedenle şikayette bulunmaya karar verir.Ancak Cahit kısa bir süre içerisinde serbest kalır. Şerif ise Birtanem’i annesi diye Nadir’in anneannesiyle tanıştırdığına pişmandır.

Hayat Bazen Tatlıdır 12.Bölüm Özeti ve Fragmanı ise yayında! Gözde, Koray ve Burak’ın okul başkanlığı seçimi üzerindeki iddiasının kendi üzerine olduğunu öğrenir ve neye uğradığını şaşırır. Gerçekleri öğrenen Hayat Hoca’da Burak’ın karşısında yer alır. Sevda ve Gözde ise okul bahçesinde kavga ederler. Hayat ve Cerrah arasında da beklenmedik bir yakınlaşma yaşanacaktır.

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Fragmanları

To Top