Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hayat Bazen Tatlıdır 13.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 22 Ocak Pazar

Hayat Bazen Tatlıdır 13.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 22 Ocak Pazar

Hayat Bazen Tatlıdır 12.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Okul başkanlığında Koray ve Burak’ın Gözde üzerinden yarıştığı anlaşılmıştır. Hayat ilk kez Burak’la karşı karşıya kalır ve Gözde’den uzak durması için onu uyarır. Burak ise Gözde’ye kendisini affettirmenin yollarını arıyordur. Şerif’in sınav haftasına girdiklerini açıklamasıyla öğrenciler iyice telaşlanır. Ders çalışmakla işin işinden çıkamayacaklarını düşünen Loçko ve arkadaşları kopya çekmek için hazırlığa girişir. Ama olaylar bekledikleri şekilde ilerlemeyecektir.

Şerif, Birtanem’in gönlünü yeniden kazanmak için uğraşıyordur. Uzun zamandır soğuk savaş yaşayan Gözde ve Sevda arasındaki ipler ise gerilir. Koray Sevda ile yeni bir iş birliğine girmiştir. Sevda’nın babasının sevgilisine ders vermek istiyorlardır. Ancak bu sırada Sevda’nın bilmediği bir sır öğrenecektir. Onur ve Zeynep’i el ele gören Cahit ise Onur’dan intikam alacaktır. Cerrah’ın büyük sırrı ise ortaya çıkar. Hayat ve Gözde’yi ise acı bir sürpriz beklemektedir.

Hayat Bazen Tatlıdır 13.Bölüm Özeti ve Fragmanı ise yayında! Hayat’ın arabası Civciv paramparça edilmiştir. Cerrah ise bu durumun intikamını alacaktır. Sevda ve Koray ise yeni bir plan kurmuşlardır. Kurdukları plan Gözde ve Burak’ın da arasını açacaktır. Peki gün sonunda Gözde kimi tercih edecektir?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.