Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hayat Bazen Tatlıdır Neden Final Yapıyor?

Hayat Bazen Tatlıdır Neden Final Yapıyor?

Ekranların keyifle izlenen dizilerinden olan Hayat Bazen Tatlıdır’dan hayranlarını üzecek bir haber geldi maalesef ki. Hayat Bazen Tatlıdır dizisi reytinglerin de etkisi ile erken final yapma kararı aldı.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin oyuncu kadrosunda Küçük Ağa dizisinden tanıdığımız Birce Akalay, Geniş Aile dizisinden tanıdığımız Ufuk Özkan ve Poyraz Karayel dizisinden tanıdığımız Kanbolat Görkem Arslan yer alıyor. Gelen habere göre Hayat Bazen Tatlıdır dizisi önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 26. bölümü ile final yapacağını resmen duyurdu. Aslında bu erken vedanın arkasında peşi sıra sezona girmeye başlayan yeni diziler ile dizinin git gide reyting kaybediyor olması var da denilebilir. Dizinin reytinglerindeki düşüş son dönemlerde kademeli bir şekilde seyrettiği için yetkililer dizinin ekrana veda etmesinin çok daha doğru olacağına karar vermişler.

Böylece bir güzel dizi daha reyting rekabetine yenik düşüp ekranlara veda ediyor. Umarız, yapılan her kaliteli iş hak ettiği değeri alarak yeteri kadar reytinge kavuşur ve uzun süre ekranlarda izleyicilerinin karşısına çıkmaya devam edebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.