Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hayat Şarkısı 38.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 17 Ocak Salı

Dizi Fragmanları

Hayat Şarkısı 38.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 17 Ocak Salı

Hayat Şarkısı Son Bölümde Neler Oldu?

Hayat Şarkısı 37.Bölümüyle yayınlanacak. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Melek ve Hülya’nın başına gelenler nedeniyle Cevher ailesi apar topar geri gelir. Onları büyük bir sürpriz bekliyordur. Hülya’nın Kerim’e yazdığı ve Bahar’ın gerçek kızı olduğunu açıkladığı mektup ise Aysel’in eline geçer. Kerim ile yaşadıkları kavga sonrasında Hülya ise radikal kararlar alacaktır. Aile büyüklerinin arabuluculuk çabalarını bir sonuç vermeyecektir. Hülya ilk defa mücadeleden vazgeçmiş gibidir.

Hayat Şarkısı 38.Bölüm Özeti

Hayat Şarkısı 38.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Hülya ve Kerim bir dağ evine kaçırılmıştır. Kaçıran kişinin kim olduğu ise bilinmiyordur. Cevher Ailesi bu gizemli kayboluşu çiftin barışmasına yormuştur. Hatice ve Aysel de bulduklarını mektubun sırrını Melek’ten sormaya gider. Ancak Melek’i sorgulamaya giderken Hüseyin’e suçüstü yakalanacaklardır. Hülya ve Kerim ise kavgalarına dağ evinde devam eder. Bir yandan kurtulmanın yollarını ararken diğer yandan ilişkilerini gözden geçireceklerdir. Mahir ve Hüseyin ise iş birliği yaparak Hülya ve Kerim’i ararlar.

Hayat Şarkısı 38.Bölüm Galerisi

Hayat Şarkısı yeni bölümleriyle salı akşamları Kanal D’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Fragmanları

To Top