Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hayat Şarkısı 43.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 21 Şubat Salı

Hayat Şarkısı 43.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 21 Şubat Salı

Hayat Şarkısı Son Bölümde Neler Oldu?

Hayat Şarkısı 42.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Melek, ısrarla eve giren kişinin Cem olduğunu söylüyordur. Ancak ona kimse inanmaz. Mahir ise babasından kalan mirasla sokak çocukları merkezi açmak istiyordur. Bu merkeze ise beklenmedik birinden yardım gelecektir. Melek’in rahatsızlığı gün geçtikçe ilerlediği için bir kliniğe yatırmak zorunda kalırlar. Ancak Hüseyin büyük bir vicdan azabı çekiyordur.

Kerim’in ise her geçen gün Hülya ile ilişkileri kötüye gidiyordur. Başta boşanmak istemese de artık ikna olmuştur. Çevrelerinde dolaşan esrarengiz yabancının harekete geçmesiyle Cevherler çok ağır darbeler alacaktır.

Hayat Şarkısı 43.Bölüm Özeti

Hayat Şarkısı 43.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Hüseyin vuruluyor. Hüseyin’in vurulmasına eş zamanlı olarak Melek’in evine de girilmesi Bayram Cevher’in ailesini korumak için yeni önlemler almasına neden oluyor. Kerim ise babasının zoruyla da olsa yeniden Hülya ile aynı çatı altındadır. O nedenle Hülya’nın ilgisini yeniden çekmek için uğraşır. Ancak bu çok kolay olmayacaktır. Filiz ise şok bir kararla geri döner. Onun geri dönüşüyle esrarengiz saldırılar yeniden başlar. Cevher ailesi ardı arkasına aldığı kötü haberlerle adeta yıkılacaktır.

Hayat Şarkısı 43.Bölüm 2.Fragmanı


Hayat Şarkısı yeni bölümleriyle her salı Kanal D’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.