Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – 2 Mayıs Salı

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – 2 Mayıs Salı

Hayat Şarkısı dizisinin hiç vakit kaybetmeden sıcağı sıcağına 52. bölüm fragmanı da yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Bayram Bey, silahla birini mi vuruyor? Aynı zamanda Cevher ailesini evlerini geri alabilecekler mi?

Dizinin yeni bölümünde Torunbaşlar hala daha Cevher ailesine bela olmaya devam ediyorlar. Artık Cevher ailesi evlerini de kaybediyor. Bu kayıp, ailede büyük bir üzüntü ve mutsuzluğa neden oluyor. Bundan sonra Cevher ailesi için hayat çok daha farklı olacak.

Acaba dizinin yeni bölümünde Bayram Cevher, kendilerine bunları yapan kişiyi bulup eline silah mu alacak? Bir silah ile vurulan Ziya Torunbaş, “Bayram Cevher vurdu.” diyor. Peki bu söylediği ne kadar doğru olabilir? Bayram Cevher polis tarafından yakalanacak mı? Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölümünde pek çok soru cevaplanmayı bekliyor.

Hayat Şarkısı dizisi bomba gibi yeni bölümüyle 2 Mayıs Salı akşamı Kanal D’de izleyicilerinin karşısında olacak!

Hayat Şarkısı 51. Bölümde Neler Oldu?

Hayat Şarkısı dizisinin son yayınlanan bölümünde Cevher Ailesi’nin başı Torunbaşlar ile iyice belaya girmişti.

Madenlerin köydeki suları zehirlediği yönünde çıkan haber ile Cevher ailesi büyük bir şekilde sarsılmıştı. Çünkü bu durum ekonomik sıkıntıları da beraberinde getirmişti. Aynı zamanda Ziya Torunbaş da Bayram Bey ile Mahsa arasındaki ilişkiyi açıklamıştı. Tabii buna en büyük tepki Süheyla’dan gelmişti. Sonrasında da Süheyla boşanmak için harekete geçmişti.

Melek nihayet Bahar’ı annesi Hülya’ya bırakmış ve İstanbul’u terk etmişti. Melek’in gitmesinden herkes etkilenmiş olsa da en çok etkilenen kişi elbette aşkları yarım kaldığı için Hüseyin olmuştu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.