Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hayat Şarkısı 56. Bölüm Fragmanı – 30 Mayıs Salı

Hayat Şarkısı 56. Bölüm Fragmanı – 30 Mayıs Salı

Yeni bölümde Bayram Cevher, Psikolog Tamer ile görüşüyor. Psikolog, Bayram Bey’e birkaç test uyguladıktan sonra ona terapiye katılmak için baskı yapıyor. Ancak Bayram Cevher’in bu talebe karşılığının ne olacağı merak konusu. Tamer’e göre Bayram Cevher’de ne gibi bir sorun var. Dizinin yeni bölümünde Psikolog Tamer ile Bayram Cevher arasında nelerin yaşanacağı merakla bekleniyor.

Hayat Şarkısı dizisi yepyeni bölümü olan 56. bölümü ile 30 Mayıs Salı akşamı Kanal D ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.

Hayat Şarkısı 55. Bölümde Neler Oldu?

Hülya, yaptıklarından dolayı Kerim ile arası bozulduğu için biraz durulmaya karar vermişti. Çünkü çocuklarını da düşünmesi gerekiyordu. Fakat Mahir’den gelen bir telefon tüm planlarını değiştirmişti. Nihayetinde Mahir ve Hülya yeni görevlerine başlamışlardı.

Öte yandan Hüseyin ise Zeynep’i Melek için terk ettiğinden hata yaptığını anlamıştı. Bu yüzden Zeynep’e geri dönmeye çalışıyordu ancak Zeynep buna kolay kolay izin vermeyecekti. Fakat Zeynep hamile olduğunu öğrenmişti ve bunu ilk Hülya’ya söylemişti. Her ne kadar Zeynep tembihlemiş olsa da Hülya dayanamayıp bu haberi Kerim’e söylemişti. Bunun üzerine Kerim de bir plan yapmıştı. En sonunda Hüseyin, Zeynep ile tekrar evlenmek için planlar yapmaya başlamıştı. Bayram Cevher’in de olaya dahil olmasıyla yüzükler takılmıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.