Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hayat Şarkısı Dizisinin Oyuncuları

Hayat Şarkısı

Hayat Şarkısı Dizisinin Oyuncuları

Yeni sezon yayınlanma tarihi 20 Eylül olarak açıklanan Hayat Şarkısı, geçen sezon ilgiyle takip eden seyircisini şimdiden 2. sezon için heyecanlandırıyor. Hayat Şarkısı oyuncuları, konusu ve geçen sezon özeti için okumaya devam edin!

Dizinin Konusu

Merhamet dizisinin de yapımcısı  olan Most Production’ın yapımını, Gül Oğuz’un yapımcılığını üstlendiği Hayat Şarkısı’nın konusu ise Mahinur Ergun tarafından yazılıyor. Şaşıfelek Çıkmazı, Asmalı Konak gibi dizilerin de senaristliğini yapan Mahinur Ergun, Hayat Şarkısı’nda harikalar yaratmış.

Biraz konuya değindiğimizde ise hikayenin kendi içinde başka hikayeler barındıran çok katmanlı yapısına şahit oluyoruz. Çocukluğundan beri Kerim’e aşık olan Hülya, Kerim ile evlenip, zengin ve saygın biri olmak istiyordur. Bunun için elinden geleni yapan Hülya sonunda amacına ulaşır ancak tahmin edemediği bir sorun ortaya çıkar. Kerim’in onunla evlenmeden önce Berlin’de bıraktığı bir ilişkisi ve hamile bir kadın vardır: Filiz. Kerim her ne kadar çocuğu kabul etmese de Hülya onun adına planlar yapar. Filiz’e para teklif ederek oğlu Mehmet’i sahiplenir ve Kerim’in ailesine kendi çocuğu olarak bahseder. Tabi Filiz’in yaptığından pişman olup oğlunun peşine düşeceğinden habersizdir.

Bir yalanın üzerine evlilik kursa da zamanla Hülya kendini Kerim’e sevdirir. Kendi hırsından arınmaya ve hayatındaki insanları kazanmaya başlar. En başta da ablası Melek’i hayatına tekrar alarak yapar bunu. Melek Hülya’nın hayatına girer ama Kerim’in kardeşi Hüseyin’e aşıktır. Sevmediği biriyle evli olan Hüseyin, karısından boşanmayı düşünecek kadar çok sevecektir Melek’i. Ancak bu boşanma gerçekleşmeyecektir.

Bu kadarla kaldığını sanıyorsanız, yanıldınız. Bir de halen Hülya’yı kovalayan bir geçmiş vardır ortada. Yıllar önce, onu sevdiğini söyleyen Cem’in tecavüzüne uğrayan Hülya, ondan hamile kalmış ancak çocuğu istenmediği gibi bir de Cem’in arkadaşlarının dayağına maruz kalmıştır. Çocuğun ölü doğduğunu sanmasına rağmen aslında kızı Bahar, ona çok yakın bir yerde ablası tarafından büyütülmüştür. Ancak Hülya Bahar’la karşılaşmasına rağmen kendi kızı olduğunu asla bilmeyecektir.

Birçok hatayı, yalanı bir o kadar da sevgiyi, iyiliği barındıran Hayat Şarkısı tek bir hayatın içinde onlarca hayat barındırması ve Hülya’nın hayatına istediği yönü vermeye çalışırken durmadan düşman kazanışının da öyküsü bir anlamda.

Hülya’nın sakladığı sırlar ne derece ortaya çıkacak, ona nefret besleyen insanlardan ne derece kurtulabilecek hepsini yeni sezonda öğreneceğiz. Ancak tüm bunlardan önce Hayat Şarkısı oyuncularına ve dizideki rollerine bir göz gezdirelim:

Oyuncular

1.Burcu Biricik – Hülya Çamoğlu Cevher

26_d

4 Mayıs 1989 tarihinde doğan Burcu Biricik,  27 yaşında ve 1.70 boyunda. Reklamcı Emre Yetkin’le yakın zamanda evlenen oyuncu, Ege Üniversitesi Arkeoloji mezunu. Üniversitede eğitim alırken, Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi alan sanatçı, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Yedi Kocalı Hürmüz gibi birçok ünlü oyunda sahne aldı. Muhteşem Yüzyıl’da da küçük bir rol canlandıran Burcu Biricik, Beni Böyle Sev, Şeref Meselesi gibi dizilerde oynayarak tanınmaya başladı. Hayat Şarkısı oyuncularına Kerim’e 8 yaşından beri aşık olan Hülya’yı canlandırarak dahil olan oyuncu, yoksullukla büyümüş, içi isyan ve öfkeyle dolu olan bir kadını canlandırmakta. Hülya, yenilmez ve zengin olmaya yemin etmiş biri ve uğurda her şeyi  feda etmekte.

2.Birkan Sokullu – Kerim Cevher

birkan-sokullu-bizimdir-bizim-kalacak-kimdir-bu-adam-herkeseyokyok

6 Ekim 1985 yılında İstanbul ’da dünyaya gelen oyuncu, 31 yaşında ve 1.87 boyunda. Oyuncu Aslı Enver’în eski eşi olan Birkan Sokullu, bir süredir Berrak Tüzünataç’la birlikte. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı mezunu olan oyuncu,  2003 yılında Best Model of Turkey ’de 3.lük derecesi aldı. Küçük Sırlar ve Uçurum dizilerinde başrol oynayarak tanınan sanatçı, Hayat Şarkısı oyuncularına Kerim Cevher karakteriyle katıldı. Varlıklı, bilime meraklı ve kariyerine odaklı bir çevre mühendisini olan Kerim, Hülya ile anlaşmalı bir evlilik yapmasına rağmen ona duyduğu aşk ve öfke arasında gidip gelen bir karakter.

3.Tayanç Ayaydın – Hüseyin Cevher

thumbnail_detail_47680

7 Ağustos 1979, İstanbul doğumlu olan oyuncu, 37 yaşında ve 1.80 boyunda. Yabancu uyruklu Sally Ghalayini ile evli olan Tayanç Ayaydın, Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu. Aliye dizisinde Doktor Kahraman karakteriyle ünlenen sanatçı, Hayat Şarkısı oyuncularına Hüseyin Cevher karakteriyle dahil oldu. Hüseyin Cevher, güvenilir, zeki, yakışıklı, iyi eğitim almış bir iş adamı. Kendi yaşamını hep ikinci planda tutan Hüseyin Cevher, ailenin ve şirketin  çıkarları için yaşamış. sevmediği halde Zeynep ile evlenmiş ve bir çocuğu var.

4. Ecem Özkaya – Melek Çamoğlu

kasyar_(1)

25 Haziran 1988 tarihinde doğan Ecem Özkaya, 28 yaşında ve 1.78 boyunda. Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine filmiyle büyük ilgi gören Mustafa Üstündağ ile evli ve bir çocuğu var.  Maltepe Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk bölümünde eğitim aldı. Elveda Rumeli’de Küçük Zarife’yi ve Zengin Kız Fakir Oğlan’da Biricik karakterini oynayarak tanınmaya başladı.Hayat Şarkısı oyuncularına Hülya’nın ablası Melek’i canlandırarak dahil oldu. Hülya’nın hayalleri gerçekleştirmesini destekleyen Melek, güzel ve duygulu bir kadın. Hüseyin’e olan aşkı bazen her şeyin üstüne çıkmakta ve gururunu arka plana atarak duygularıyla hareket etmekte.

5. Ahmet Mümtaz Taylan – Bayram Cevher

1ahmetmumtaztaylan_sezenaksu_askdedikodu

12 Eylül 1965 tarihinde doğan Ahmet Mümtaz Taylan, 51 yaşında ve 1.80 boyunda. Oyuncu Ayçin İnci’nin eski eşi olan oyuncunun bu evlilikten bir kızı bulunmakta. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan sanatçı, asıl ününü Leyla ile Mecnun dizinde oynadığı İskender karakteriyle kazandı. Yılmaz Erdoğan’ın Kelebeğin Rüyası filminde de rol alan oyuncu, Hayat Şarkısı oyuncuları arasına Hüseyin ve Kerim’in babası Bayram Cevher’i canlandırarak dahil oldu.  Bayram Cevher, çapkın, aynı zamanda  karısından çekinen, aile düzenine aşırı önem veren, evini de şirketlerini de mutlak bir hakimiyetle yöneten bir karakter.

6. Seray Gözler – Süheyla Cevher

Seray-Gözler-biyografisi

27 Eylül 1961 tarihinde, Adana’da doğan oyuncu, 55 yaşında ve 1.69 boyunda. Oyuncu Saydam Yeniay ile evli olan sanatçının bu evlilikten bir oğlu bulunmakta. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan sanatçı 1986’da yayınlanan Çalıkuşu dizisinde Müjgan karakterini oynadı. Süper Baba’da oynadığı Şule, Yabancı Damat’ta oynadığı Hayriye ve Zoraki Koca’daki Sevim Abla rolleriyle de şöhretini arttırdı. Birçok dizi, tiyatro oyunu ve filmde yer alan Seray Gözler, Hayat Şarkısı oyuncularına Bayram Cevher’in eşi Süheyla Cevher’i canlandırarak dahil oldu. Aileden zengin, hamarat ve zeki bir kadın olan Süheyla Cevher aynı zamanda kocası tarafından aldatılan da bir kadın. Ancak sonradan ortaya çıkan kocasının başka bir kadından olan kızı Bade’ye sahip çıkacak merhametli ve altın kalpli.

7. Pelin Öztekin – Zeynep Namıkoğlu Cevher

sarkisi_(7)

1987 yılında İzmit’te doğan Pelin Öztekin, 29 yaşında ve 1.73 boyunda. Ünlü oyuncu Rasim Öztekin’in kızı olan Pelin Öztekin, Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde tiyatro eğitimi aldı. Daha sonra Hayat Bilgisi dizisinde Demet karakterini oynadı ve BKM oyuncularına katılarak tanınmaya başladı. Özellikle Benzemez Kimse Sana yarışmasıyla sadece oyunculuk yeteneğinin değil müzik yeteneğinin de olduğunu ispatladı.  Tüp mide ameliyatı olup bir değişim sürecine giren Pelin Öztekin, bu büyük değişiminin ardından ekranlar geri döndü. Hayat Şarkısı oyuncularına Zeynep Cevher rolüyle dahil olan oyuncu Hüseyin Cevher’in karısını canlandırmakta.  Zeynep, kötü giden evliliği ve kocasının Melek’e aşık olması nedeniyle ciddi buhranlar yaşamakta ve yaşadıklarının sorumlusu olarak Hülya’yı görmekte.

8. Olgun Toker – Mahir

5705004418c7733dec3e1a96

12 Mart 1986 doğumlu olan Olgun Toker, 30 yaşında ve 1.80 boyunda. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim gördüğü sırada oyunculuk kariyerine başlayan oyuncu Şeref Meselesi dizisiyle asıl ününü kazandı. Karadayı dizisinde de Melih karakterini canlandıran Olgun Toker, Benim Adım Gültepe, Hükümet Kadın, Düğün Dernek gibi bilinen dizi ve filmlerde rol aldı.Hayat Şarkısı oyuncularına Mahir karakteriyle dahil olan sanatçı, Hülya’ya birçok planında yardım eden ve onun sırlarına ortak olan Almancı bir karakteri oynamakta.

9.Almila Bağrıaçık – Filiz

738-almilabagriacik

10 Temmuz 1990 doğumlu olan Almila Bağrıaçık, 26 yaşında ve 1.67 boyunda. Almanya’da büyüyen ve orada eğitim alan oyuncu, Türkiye’de Ayrılık filminde rol aldı. Hayat Şarkısı oyuncularına Filiz karakteriyle dahil olan oyuncu, Kerim’in eski sevgilisini canlandırmakta. Oğlu Mehmet’i Hülya’ya verdikten sonra pişman olan Filiz, ablasının da desteğiyle oğlunu geri alma mücadelesine girmekte.

10. Recep Güneysu – Cem

recep-güneysu-hayat-şarkısı-cem-027-650x327

 

05 Haziran 1990 tarihinde doğan Recep Güneysu, 26 yaşında ve 1.87 boyunda. Mankenlik ve modellik yapan oyuncu, Hayat Şarkısı dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini kazandı. Hayat Şarkısı oyuncuları arasına Cem karakteriyle dahil olan genç yıldız, Hülya’nın eski sevgilisini oynamakta.Cem, kendisinden başkasını düşünmeyen Hülya Kerim’le evlendikten sonra ondan para sızdırmak için geri dönen bir karakter. Zeynep’le birlik olarak Hülya’yla ilgili planlar yapmakta onun sırlarını ortaya çıkarmaya çalışmakta.

11. Filiz Ahmet – Nurgül

tumblr_namkuaGwl91qhi0uxo4_1280

1 Ekim 1981 tarihinde doğan oyuncu, 35 yaşında ve 1.68 boyunda. Üsküp doğumlu olan Filiz Ahmet, Üsküp Güzel Sanatlar Akademisi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Elveda Rumeli’de Zarife, Muhteşem Yüzyıl’da Nigar Kalfa rolleriyle ünlenen oyuncu Hayat Şarkısı oyuncularına Filiz’in ablası Nurgül’ü canlandırarak dahil oldu. Oyuncu, Kadın İşi:Banka Soygunu, Mutlu Aile Defteri gibi filmlerdeki rolleriyle de bilinmekte.

Hayat Şarkısı oyuncularını yeterince tanıdıysak eski sezondan eğlenceli sahnelere geçebiliriz. Aralarından en eğlencelisini biz seçemedik belki siz karar verirsiniz.

 

Yeni Sezon fragmanını merak edenleri ise buraya alalım:

 

 

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayat Şarkısı

To Top