Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hayat Şarkısı’ndan Final Haberi Geldi! Neden Final Yapıyor?

Hayat Şarkısı’ndan Final Haberi Geldi! Neden Final Yapıyor?

2 sezon boyunca izleyiciyi hem güldüren hem de ağlatan hayat Şarkısı dizisi dönemi kapanıyor. Uzun süredir devam eden dizi, reytinglerin kurbanı oldu.

Kanal D yetkilileri, yeni yayınlanmaya başlayan Kara Yazı dizisinin gelmesinden sonra Hayat Şarkısı 3 bölüm sonra ekranlara veda etme kararı aldı. 21 Mart tarihinden sonra sadece 2 hafta yayınlanan Hayat Şarkısı dizisi, eski gününe döndüğünde 4.5 olan reytingleri 3.3’e düşmüştü.

Hayat Şarkısı Ne Zaman Bitecek?

Hayat Şarkısı dizisi gerek konusu gerekse oyuncuları ile çok fazla beğeni toplamıştı. Son zamanlarda oyuncularla birlikte reytinglerde tekrar eski yerine dönmeye çalışsa da dizi başarılı olamadı. Son açıklanana göre Hayat Şarkısı dizisi, 6 Haziran 2017 Salı günü 57. bölümü ile ekranlara veda edecek. Reytingler incelendiğinde yeni sezon onayı almasının zor olacağı gözlenen dizide final yaklaştıkça neler olacağı merak konusu oldu.

Hayat Şarkısı Dizisi Son Bölüm Reytingleri

Eski gününe döndüğünden beri tekrar eski reytinglerini yakalamaya çalışan Hayat Şarkısı dizisi başarılı olamadı ve final yapma kararı aldı. Son bölümlerin reytingleri ise şu şekilde:

Hayat Şarkısı dizisi, 9 Mayıs 2017 Salı günü yayınlanan 53. Bölümü, 3.51 reyting oranı ile 10. sıradaydı.

Hayat Şarkısı dizisi, 2 Mayıs 2017 Salı günü yayınlanan 52. Bölümü, 3.53 reyting oranı ile 9. sıradaydı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.