Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hayatının En Zor Sahnesi Bir Komedi Filmindeymiş! Ezgi Mola Rol Arkadaşı Murat Yıldırım’a Çok Çektirmiş

Hayatının En Zor Sahnesi Bir Komedi Filmindeymiş! Ezgi Mola Rol Arkadaşı Murat Yıldırım’a Çok Çektirmiş

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, “Kocan Kadar Konuş” filmindeki rol arkadaşı Ezgi Mola’dan çok çekmiş! Doğaçlama işin içine girince, hayatının en zor sahnesini çekmek zorunda kalmış.

Ezgi Mola Murat Yıldırım

Türk sinemasının yakın dönemde yaşadığı “romantik komedi patlaması” herkesin malumu. Bu furyanın en sevilen işi de Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın başrollerini paylaştığı “Kocan Kadar Konuş” filmi oldu. O kadar sevildi ki, hemen ardından “Kocan Kadar Konuş: Diriliş” filmi geldi. İkincisi ilkinden de çok sevilse de, serinin devamı henüz çekilmedi. Belki de “Bridget Jones’un Günlüğü” misali yıllar sonra tekrar çekilir!

Ezgi Mola Murat Yıldırım

Filmin bu kadar sevilmesindeki en büyük pay Ezgi Mola’ya aitti. Neredeyse her sahnede gördüğümüz Ezgi Mola, başrolü çok iyi taşıdı. Sevmek ve sevilmek için olağanüstü bir güzellik standardında olmamak gerektiğini de ispat etti. Kısacası, filmdeki Efsun karakteri ve Ezgi Mola’nın sıcacık oyunculuğu hepimize çok iyi geldi. Rol arkadaşı Murat Yıldırım hariç!

GOP Çocuğu Ezgi Mola

Ezgi Mola Murat Yıldırım

Ezgi Mola ve Murat Yıldırım, “Kocan Kadar Konuş” serisinde yıllar sonra bir araya gelen liseli aşıkları canlandırıyor. Kavuşmaları hayli zor oluyor tabii ki, bir ara hastaneye bile kaldırılıyorlar! Nihayet aileler bir araya geldiğinde ise öyle şeyler oluyor ki, Ezgi Mola bugün hala bu sahneyle anılıyor!

BKM’nin hazrladığı video çok beğenilince, Ezgi Mola kolları sıvadı ve kendi klibini çekti. Tam 17 milyon izlendi!

Ama Ezgi Mola’ya büyük bir şöhret getiren bu sahne, Murat Yıldırım’a büyük zorluk yaşatmış.

“Hayatımın en zor sahnesi”

Nice zorlu işlerde oynayan Murat Yıldırım’ın hayatının en zor sahnesi “GOP Çocuğu” sahnesiymiş. Çünkü Ezgi Mola bu sahnede doğaçlama yapmaya karar vermiş, yönetmenin bile haberi yokmuş!

Hazırlıksız yakalanan Murat Yıldırım, “Hiç konuşmuyorum ama hiç gülmemem lazım” diyerek yaşadığı zorluğu anlatıyor. Neyse ki, en çok güldüğü sahne de o olmuş. Sürprizlerle dolusun Ezgi Mola!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.