Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hayır Dese Daha İyiymiş! Burcu Biricik ve Eşi Emre Yetkin’in Evlilik Teklifi Öyküsüne Çok Güleceksiniz

28.04.2021
Hayır Dese Daha İyiymiş! Burcu Biricik ve Eşi Emre Yetkin’in Evlilik Teklifi Öyküsüne Çok Güleceksiniz

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, bu aralar hem ekranda hem de Netflix’te fırtınalar estiriyor. Şöhret macerasında ayaklarını yere basmasını sağlayan ise eşi Emre Yetkin. İşte çiftin sıcacık aşk öyküsü…

Burcu Biricik

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, son dönemde en çok kıymeti bilinen oyunculardan biri oldu. Sevilen dizi “Kırmızı Oda”da 12 hafta boyunca izleyicileri ekrana kilitledi. O dizide oynarken de ilk bölümüyle rating şampiyonu olmayı başaran “Camdaki Kız” dizisinin başrolü için anlaştı. Çekimleri aylar önce tamamlanan Netflix dizisi “Fatma” ve yeni reklam filmi de yayına girince, onu görmediğimiz bir gün bile geçmez oldu!

Burcu Biricik

Burcu Biricik, üniversitede başlayan tiyatro sevdasının ve “Artiz Mektebi” yarışmasındaki birinciliği kullanabilirdi. Hem yeteneği hem de güzelliği yarışmalarda bile tescillenmişti. İstese direkt “esas kız” olur, paraya para demezdi. Ama o setlerde pişmeyi ve basamakları ağır ağır çıkmayı seçti. Bu da ona hayatının aşkı Emre Yetkin’i getirdi!

Çanakkale Çekimlerinde Tanışmışlar

2012’de yayınlanan “Düşman Kardeşler” dizisi fazla uzun ömürlü olmadı. Ama ömür boyu sürecek gibi görünen bir aşka vesile oldu! Burcu Biricik, o dizide “Çok Güzel Hareketler Bunlar” ile tanıdığımız Murat Eken’in partneriydi. Emre Yetkin de Murat Eken’in kuzeniydi. Ziyaret için sete geldiğinde de Burcu Biricik’le tanıştı. Ama uzun süre aralarında hiçbir şey olmadı çünkü ikisinin de sevgilisi vardı. İki yıl sonra tekrar karşılaştıklarında Burcu Biricik’in yalnız olduğunu öğrenen Emre Yetkin hemen devreye girdi! Bu başlangıcı “Bir akşam denk geldik ve ilişkimiz başlamış oldu” sözleriyle anlatıyorlar.

Seyahatlerle Birbirlerini Tanımışlar

Çiftin en büyük tutkusu ise seyahat etmek. Sırt çantalarını alıp kendilerini yollara vurmaya bayılıyorlar! Emre Yetkin evlilik teklifi etmeyi de böyle bir seyahat sırasında düşünmüş zaten. Kamboçya’nın garip koşullarına, çeşit çeşit böceklere ve konaklama sıkıntılarına rağmen çok eğlenince “Bu kadınla evlenirim” demiş!

Volkan Patlamasıyla Değişen Plan

Burcu Biricik Emre Yetkin

Emre Yetkin, bir sonraki rotaları olan Bali’de romantik bir evlilik teklifi yapmayı planlamış. Ama volkan patlayınca Bali’ye gidememişler! Son anda aldıkları kararla Sri Lanka’ya giden çift, rezervasyon bile yaptırmadan gönüllerince gezip eğlenmişler.

Burcu Biricik Emre Yetkin

Uzun bir dağ tırmanışının ardından da teklif gelmiş! Ama Burcu Biricik o kadar yorulmuş ve heyecanlanmış ki, yüzük çıkana kadar neler olduğunu anlamamış. “Evet” yerine de “Ama ben çok küçüğüm” demiş! Aslında, “Sürekli arkadaşlarımızın düğünündeyiz” diyerek bu olayı ince ince işleyen de Burcu Biricik’miş. Bu olaydan bir yıl sonra evlenen çift, hala ilk günkü kadar mutlu görünüyor!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.