Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hazırlanın Erşan Kuneri Geliyor! Uraz Kaygılaroğlu ve Cem Yılmaz’ın Netflix İçin Çektiği Diziden İlk Poz Geldi

17.04.2021
Hazırlanın Erşan Kuneri Geliyor! Uraz Kaygılaroğlu ve Cem Yılmaz’ın Netflix İçin Çektiği Diziden İlk Poz Geldi

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, Netflix Türkiye’deki yeni dizisi için kolları sıvadı. Usta komedyen Cem Yılmaz’la birlikte başrol oynayacağı diziden ilk görüntüler geldi.

Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu, son dönemin en popüler oyuncularından biri oldu. Oyunculuğa adım attığı ilk dönemde şişman olduğu için komedi dizilerinde rol verilen oyuncu, bunu bir avantaja çevirdi! Kilo vermeye başladığı için “Pis Yedili” dizisindeki rolünü kaybetse de, önüne bambaşka kapılar açıldı. Kalabalık kadrolu dizilerde “esas oğlan” olmaya terfi eden Uraz Kaygılaroğlu, çeşitli yapımlarda hala komedi yeteneğini sergilerken, başrole doğru da yürümeye başladı. hem de başrole doğru yürümeye devam etti. Kariyerindeki ikinci dönüm noktası ise “Sefirin Kızı” oldu.

Sevilen dizi “Sefirin Kızı”nda Gediz’i oynayan oyuncu, bir aşk destanını aşk üçgenine çevirdi! Gediz, ana karakterin bile önüne geçmeye başladı ve hayran kitlesi giderek büyüdü. Böylece, Uraz Kaygılaroğlu ne kadar iyi bir jön olabileceğini de gösterdi. Yelpazesi bu kadar geniş bir oyuncu sektörde az bulunur! Jönlüğe de göz kırpan oyuncu, “Camdaki Kız” dizisi için görüşüyordu. Ama o dizi yerine rotayı aniden bambaşka bir yere kırmayı tercih etti!

“Erşan Kuneri” Geliyor

Cem Yılmaz

Usta komedyen Cem Yılmaz’ın en sevilen karakterlerinden Erşan Kuneri, komedyenin G.O.R.A ve A.R.O.G’un devam filmi olan “Arif V 216” projesinde de karşımıza çıktı. Yeni neslin de çok ilgisini çeken Erşan Kuneri, yoğun istek üzerine tek başına bir proje olarak tasarlanmaya başladı. 1975-1978 arasında geçen dizi, sürpriz formatlar da barındıracak.

Netflix Türkiye için 8 bölüm çekilecek olan dizi, komedi severleri çok heyecanlandırıyor. Oyuncu kadrosunda da müthiş isimler var. Cem Yılmaz, “Karakomik Filmler”de birlikte oynadığı Uraz Kaygılaroğlu’nu başrole seçti. Kadroda yer alan diğer isimler Ezgi Mola ve Bülent Şakrak. Rolü için bıyık bırakan Uraz Kaygılaroğlu, Cem Yılmaz’la bir paylaşım yaparak dizinin yakın olduğunu haber verdi.

Erşan Kuneri’nin maceralarını ve Uraz Kaygılaroğlu’nun komedi showunu sabırsızlıkla bekliyoruz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.