Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Hem Komik Hem Romantik! Yeşilçam’ın Yıldızı Afra Saraçoğlu Sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’na Instagram’da Laf Attı

24.04.2021
Hem Komik Hem Romantik! Yeşilçam’ın Yıldızı Afra Saraçoğlu Sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’na Instagram’da Laf Attı

Oyuncu aşıklar Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu, romantik olduğu kadar komik bir ilişki sürdürüyor. Son olarak, Instagram’dan sevgilisine laf atan Afra Saraçoğlu herkesi çok güldürdü.

Mert Yazıcıoğlu Afra Saraçoğlu

Son dönemin en popüler oyuncuları arasında yer alan Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu, aşkı birbirlerinde buldu. Kariyer anlamında da hem çok popüler hem de gözden uzak olmayı başaran çift, ilişkilerini de bu şekilde sürdürüyor. Mesela, “Aşıklar mı, değiller mi?” diye aylardır gündemi meşgul eden ve işlerini ikinci plana atan Kerem Bürsin ve Hande Erçel gibi değiller! Bu tarzları da onlara hem aşkta hem de işlerinde mutluluk getiriyor.

Mert Yazıcıoğlu, Netflix Türkiye’nin en sevilen dizilerinden “Aşk 101″de başrol oynarken, Afra Saraçoğlu da BluTV dizisi “Yeşilçam”la dikkati üzerine çekti. zaten tanışmalarını da bir filme borçlular! 2018’de vizyona giren “İyi Oyun” filminde tanışan aşıklar, o günden beri mutlu ve huzurlu bir ilişki sürdürüyor. Ayrıca, çok da komikler!

Sürpriz Yok Netlik Var

Mutlu aşıklar, romantik olduğu kadar mizah yüklü bir ilişki sürdürüyor. Yaşları gereği sosyal medya jargonunu çok iyi biliyorlar ve uyguluyorlar. Attıkları komik doğum günü mesajları bile günlerce konuşuluyor. Örneğin, doğum günlerini son derece resmi bir şekilde kutlamaları hala dillerde!

Afra Saraçoğlu Mert Yazıcıoğlu Twitter

Sonra daha romantik sulara geçiş yaptılar tabii ki!

Ama bu romantizm sosyal medya mizahını bir kenara koydukları anlamına gelmiyor!

“Haklı olduğunu fark edince ben”

Instagram fenomeni Burak Altındağ komik paylaşımlarıyla meşhur. “Karşı tarafın haklı olduğunu anladığımda konuyu dağıtma tekniğim” notuyla yaptığı son paylaşım herkesi çok güldürdü. Bu kahkaha tufanında Afra Saraçoğlu’nun sevgilisine laf atmasının da payı vardı!

Afra Saraçoğlu instagram yorumu

Umarım, hep böyle gülmeye ve güldürmeye devam edersiniz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.