Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Her Zaman Çok Hırslıymış! Şeyma Subaşı Bir Zamanlar Sevgililerinden Geçinmek Yerine Sabahlara Kadar Çalışıyormuş

21.04.2021
Her Zaman Çok Hırslıymış! Şeyma Subaşı Bir Zamanlar Sevgililerinden Geçinmek Yerine Sabahlara Kadar Çalışıyormuş

Son olarak uçak kapatma olayı yüzünden yerden yere vurulan Şeyma Subaşı, sevgililerinin imkanlarına yaslandığı için eleştiriliyor. Oysa, bir zamanlar o da deli gibi çalışıyordu!

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, “televizyon dahisi” Acun Ilıcalı’nın yasak aşkı olarak hayatımıza girdi. O güne kadar medyada tam bir aile babası profili çizen Acun Ilıcalı, olay patladığında bu iddiayı reddetti. Ama yıllar sonra, kendisini “Şeyma’nın peşinde koşan bendim” diyecek kadar rahat hissetti!

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı

Acun Ilıcalı’yla tanıştığında henüz 19 yaşında bir üniversite öğrencisi olan Şeyma Subaşı, eğitimini de bir kenara bıraktı. Onu sık sık sevgilisinin yarışmalarında görmeye başladık. Önce “Var Mısın Yok Musun?”a katılan Şeyma Subaşı, sonrasında da “Yok Böyle Dans”ın kostüm ekibinin başına geçti. Henüz 21 yaşında bir üniversite öğrencisi için büyük başarı (!) olan bu olayın kaynağını kimse sorgulamadı. Onun yerine, medyada Şeyma Subaşı güzellemelerini okumaya başladık. O, genç yaşında büyük işler başarıyordu ve bunu sadece sabahlara kadar çalışmasına borçluydu!

Mankenlik Yarışması da Planın Bir Parçası!

Şeyma Subaşı

Aslında, Şeyma Subaşı yarışmalarla Acun Ilıcalı’dan da önce tanıştı. Cağaloğlu Anadolu Meslek Lisesi’nde Moda Tasarımı okuduğu dönemde, tasarımcı olmak için bir mankenlik yarışmasına katıldı: “10 yaşımdan beri elime kalem kağıt geçtiği her dakika bir elbise çizerim. Modellik yaparak kıyafetlere ve modacılara yakın olmak istedim. 15 yaşında bir hevesle yarışmaya girdim. Orada da herkese amacımın model değil modacı olmak istediğimi söylemiştim. Cengiz Abazoğlu bile biliyor bunu… Podyumda yürümekten değil, kostüm provalarından keyif alıyordum!

Bir Aile Şirketi Olarak Acun Medya

Şeyma Subaşı

Çocukluk hayali için üniversitede Moda Tasarımı okuyan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’yla tanışınca basamakları hızla çıkmaya başlamış. Daha 21 yaşındayken “Yok Böyle Dans”ta kostüm ekibini yönettiğinde, ablası da “Yetenek Sizsiniz”in kulis sunucusu olmuştu. Ama Subaşı kardeşlerin olağanüstü başarısının kaynağı o dönemde hiç sorgulanmıyordu! Yarışmayı öğrendiği günden itibaren onlarca kostüm çizdiğini ve yeteneği sayesinde bu işi aldığını söylüyordu. Ama durumun tuhaflığının o da farkındaydı: “Basamakları beşer beşer çıktığımın farkındayım. Biraz durup soluklanmam lazım. Yazın atölyeme kapatıp, ilk koleksiyonumun üstünde çalışacağım. Hızlı çıktım, hızlı düşmek istemiyorum.

Hiçbir İşi Tutmadı

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı hiç düşmedi de gerçekten! Ama sevgilileri sayesinde tutunmaya çalıştığı hiçbir iş de güzel gitmedi. Yarışmadan sonra açtığı “Nini” adlı butik kapandı, “Healthyish Cafe” battı. Çünkü emek ve çaba olmadıkça dikiş tutmuyor! Uçak kapatmanın bile showunu yaptığı için de bu şekilde yaşayan herkesten daha çok tepki çekiyor. Ama bir yozlaşma yaşanıyorsa, Şeyma Şubaşı onun sebebi değil, sonucu!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.