Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Her Zaman İlginçti! Aldatma Açıklaması Olay Yaratan Esra Dermancıoğlu’na Mezarlık Manzarası Çok İyi Geliyor

10.04.2021
Her Zaman İlginçti! Aldatma Açıklaması Olay Yaratan Esra Dermancıoğlu’na Mezarlık Manzarası Çok İyi Geliyor

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, bu kez aldatma açıklamalarıyla gündemde. Sosyal medyada paylaştığı eğlenceli videolar ve magazincilere attığı “disslerle” bilinen oyuncu, alışkın olmadığımız başka niteliklere de sahip!

Esra Dermancıoğlu

Esra Dermancıoğlu, 10 sene önce “Fatmagül’ün yengesi” olarak hayatımıza girdiğinde hepimiz şaşırmıştık. Çünkü dizilerde genelde aynı oyuncular oynar, bir rolü 10 sene kadar tekrar ederlerdi. Ama Esra Dermancıoğlu’nu daha önce gören yoktu. Çünkü o çocukluk aşkı olan oyunculuk için iyi para kazandığı işini bırakan bir çılgındı! Sektörde 40 yaşını gören kadın oyuncular yavaş yavaş silinirken, o yükselmeye başladı!

Son olarak, ATV’nin rating rekortmeni dizisi “Bir Zamanlar Çukurova”da Behice’yi canlandıran oyuncu yine çok beğenildi. Geçtiğimiz aylarda diziden ayrılan Esra Dermancıoğlu, bu kez tuhaf Instagram paylaşımlarıyla gündeme geldi. Ama en çok beğenileni ona “çirkin” iması yapan magazin yorumcuları Seren Serengil ve Bircan Bali’ye verdiği ayardı!

Bu videonun ardından popülerliği artan Esra Dermancıoğlu, Armağan Çağlayan’ın sevilen YouTube programı “Gör Beni”ye konuk oldu. Yine kendisi gibi ve dürüst cevaplar verdiği için olanlar oldu!

Aldatma Açıklamaları Başına İş Açtı

Esra Dermancıoğlu

Esra Dermancıoğlu, programda eski eşiyle aldatıldığı için ayrıldıklarını anlattı. “Başıma bir şey gelmeyecekse” diyerek söze başlayan oyuncu, “Aldatılma olayının bu kadar büyütülmesi, drama haline getirilmesi çok sinirime dokunuyor” dedi. Maalesef başına bir şey geldi!

Ünlü oyuncu, iletişim eksikliği yüzünden çiftlerin birbirinin arkasından iş çevirdiğini ve aldatmaların başladığını düşünüyor. Gizli saklı ilişkiler yerine dürüstçe konuşup ilişkinin bitmesi gerektiğini söylüyor. Ama bu “Aldatılmayı normal görürüm” başlığıyla yazılınca, ünlü oyuncunun başına gelenleri tahmin edebilirsiniz!

Esra Dermancıoğlu’nun çoğu insana tuhaf gelen başka özellikleri de var. Özellikle meşhur olduğu ilk dönemde o kadar sıra dışı bulunmuş ki, “Erkek mi yoksa kadın mı?” diye tartışmalar bile dönmüş!

Mezarlık Manzaralı Bir Ev

Esra Dermancıoğlu

Ünlü oyuncu, bir dönem Zincirlikuyu’da mezarlık manzaralı bir evde yaşıyordu! Çoğu insana tüyler ürpertici gelen bu manzara Esra Dermancıoğlu’na çok iyi geliyormuş. “Kalkıyorum ve ‘Sen ne yapıyorsun?’ diyorum kendime. Her şey pamuk ipliğine bağlı. Ben her sabah bunu görüyorum. Hayatta hiçbir şeyin önemi yok aslında. Bir an hayattasın, bir an oradasın” diyen oyuncu aslında çok şey öğrenmemiz gereken biri! Ne yazık ki, Esra Dermancıoğlu’nun hikayesi kendisiyle ve hayatla barışık insanlara karşı nasıl bir tavır alındığını tekrar gösteriyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.