Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 16.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 9 Ocak Pazartesi

Dizi Fragmanları

İçerde 16.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 9 Ocak Pazartesi

İçerde Son Bölümde Neler Olacak?

İçerde 15.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Sarp’ın Umut Patron planı hezimete uğrar. Yusuf Müdür ise hastaneye kaldırılır. Sarp yaşadıklarından dolayı kendisini suçlar. Mert ise Yusuf Müdür’ün hastaneye nasıl yaralı olarak geldiğini araştırıyordur. Mert bu durumu araştırırken Sarp ise görevden alınır. Ancak Celal’in yanından kolay kolay ayrılamayacaktır. Davut ise Alyanak’ı Sarı Hüsnü’nün mahallesinden kaldırırır. Yolun sonuna geldiğini düşünüyordur.

İçerde 16.Bölüm Özeti

İçerde 16.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Yusuf Müdür yoğun bakımdayken hastaneye sürpriz bir ziyaretçi gelir. Yusuf Müdür’ün geçmişten gelen bu tanıdığı kadın kimdir? Melek ise Celal’i hala affetmemiştir. Telefonlarını dahi açmıyordur. Celal, Melek’e ulaşamadığı için endişeleniyordur. Yeşim ise Celal’in bu endişesinden şüphelenmeye başlar. Melek’in Celal’in öz kızı olup olmadığını düşünmeye başlar. Mert ise güvenlik kamerası görüntülerini kopyalamıştır. Ailesinin bulmak ve Celal’i ele vermek arasında kalmıştır. Kamera görüntüleri Sarp’ı da büyük bir tehlikeye atmak üzeredir. Eylem görüntülerin Mert’te olduğunu Sarp’a söyler, Sarp ise görüntüleri ele geçirmek için Mert’in evine girer. Alyanak da Sarı Hüsnü’nün mahallesini ele geçirmiştir. Kendisini Celal’in bitiremediği adam olarak ilan ediyordur.

İçerde yeni bölümleriyle pazartesi akşamları Show Tv’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Fragmanları

To Top