Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 17.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 16 Ocak Pazartesi

Dizi Fragmanları

İçerde 17.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 16 Ocak Pazartesi

İçerde Son Bölümde Neler Oldu?

İçerde 16. bölümüyle yayınlanacak. Peki yeni bölümde neler olacak? Yusuf Müdür halen hastanededir. Yusuf Müdür’ün geçmişinde tanıdığı sürpriz bir kadın ise ziyaretine gelmiştir. Peki bu kadın kimdir? Mert ise büyük bir ikilem içerisindedir. Coşkun’un dediğini yapıp kamera görüntülerini Coşkun’a verirse ailesini bulabilecektir. Ancak baba bildiği adam Coşkun’u da ele vermek istemiyordur. Melek ise Celal’i affetmiyordur. Melek’e ulaşmak için uğraşan Celal’in endişesi ise Yeşim’in şüphelerini üzerine çeker. Melek’in Celal’in öz kızı olduğundan şüpheleniyordur. Alyanak da Sarı Hüsnü’nün mahallesini ele geçirmiştir. Kendisini Celal’in bitiremediği adam olarak ilan etmiştir.

İçerde 17.Bölüm Özeti

İçerde 17.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayınlandı! Coşkun Yaşar isimli bir adama gidiyor. Celal’i bitirmek için işbirliği yaptığı Yaşar’la Melek’i kaçırmayı planlıyor. Melek ise yaşadıklarından dolayı seyahate çıkma isteğinde. Sarp’a da kendisiyle birlikte gelmesini söylüyor. Ancak yolda beklemediği bir şeyle karşılaşıyor ve Coşkun tarafından kaçırılıyor. Yeşim, Melek’in Celal’in öz kızı olduğunu öğrendikten sonra Celal’e öfkeleniyor ve Melek ve Celal’in arasını bozmak için harekete geçiyor. Melek’in Sarp ile ilişkisi olduğunu Yeşim’den öğrenen Celal, Davut’a Sarp’ı depoya getirmesini söylüyor. Sarp ise hiçbir şeyden haberi olmayarak Celal’in yanına geliyor.

Melek’in kaçırıldığını öğrenen Celal’in hayatı alt üst olurken. Yeni bölümde merak edilen soru ise Melek’in kim tarafından kurtarılacağı.

İçerde 17.Bölüm Galerisi

 

İçerde yeni bölümleriyle her pazartesi akşamı Show TV’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Fragmanları

To Top