Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 17.Bölüm: Melek’i Kim Kurtaracak?

İçerde 17.Bölüm: Melek’i Kim Kurtaracak?

Her şeyden kaçmak isterken geçmişinden kaçamazmış insan. Geçmiş insanı nerede olursa olsun kovalar, karşısına çıkacağı anı beklermiş. Melek yaşadığı tüm olaylardan kaçıp bir an için mutlu olmayı seçmek istedi. Sarp’la gitmek, Celal’den, yetimliğini hatırlatan o anıdan uzaklaşmak istedi. Kaldığı yer Melek’i her geçen daha büyük bir uçuruma sürüklerken Melek kaçmak için yola çıktı.

Ancak karşısında geçmişinden gelen o adam vardı. Coşkun. Yıllar önce sokaklarda büyümesine sebep olan Coşkun yıllar sonra yeniden karşısındaydı. Kaçmasına, özgür kalmasına engel oluyordu. Hem de geçmişine dair bilmediği o büyük sırrı da açıklamaya geliyordu.

Yaşar’la birlikte hareket etmişti Coşkun. Yaşar, Melek’in annesinin yıllar önce birlikte kaçtığı adamın oğluydu. Yaşar’ın Melek’e söylediği “Biz akraba sayılırız” cümlesiyle sezdirilmişti bu durum. Melek annesini, Yaşar ise babasını Celal yüzünden kaybetmişti. Aslında farkına varmasalar da ortak bir düşmanları vardı.

Sarp ise Celal’in deposundaydı. Melek ile ilişkisi öğrenilmişti. Celal’e sinirlenen Yeşim tüm bildiklerini Celal’e anlatmıştı. Herkesten sakladığı ve düşündüğü kızı Sarp’la gizli bir ilişki içindeydi. Celal için kurallar kesindi. En iyi adamı dahi olsan kızına yaklaşamazdın. Sarp’ın ölmekten başka çaresi yoktu. Ancak Celal’in elinden silahını akıllıca bir şekilde alan Sarp bu tehlikeden uzaklaşmak için zaman kazanmıştı. Melek’in kaçırıldığı haberi alındıktan sonra ise artık Sarp’ın ölümünden daha önemli bir mesele ortaya çıkmıştı.


Celal’in anlayamadığı ve anlayamayacağı sevdiği insanların duyguları. Melek’ten herkesi uzaklaştırırken Melek’in hiç sevmeyeceğini, aşık olmayacağını mı düşünüyor bilmiyorum. Belki de yıllar önce Melek’in annesinin onu aldatmasını farkına varmadan Melek’ten çıkartıyor. Melek hayatı boyunca sevmeyerek yaşayıp annesinin günahının diyetini mi ödüyor Celal nazarında?

Celal adamlarıyla Melek’in kaçırıldığı yere gitti. Sarp’ın ise gelmesine izin vermemişti. Ancak Sarp adresi öğrenerek arkalarından gitti. Sevdiği kadını, Melek’i kurtarmalıydı. Sarp’ın devreye girmesiyle Celal ve adamları da büyük bir tuzaktan kurtuldu. Celal’in kendisine tuzak kurulacağı ihtimalini düşünmeden körü körüne verilen adrese gitmesi ise en büyük hatasıydı. Ancak Sarp’ın daha uyanık olması sorunlarında da daha hızlı çözülmesin sağladı.

Planı yapan, Celal’i kurtaran Sarp sonucunda ise Melek’i kurtaran Celal. Celal’i yine kahraman ilan eden Melek, artık ailesine ne olduğuna ve Celal’in gerçekte kim olduğuna çok yakın. Celal’in kızından uzak tutmaya ve öldürmeye çalıştığı Sarp’ın Celal’in ve Melek’in hayatını kurtarması ise büyük bir ironi. Kurallarına uymayan herkesi ortadan kaldırmaya meyilli olan Celal, yavaş yavaş farkında olmadan kendine zarar veriyor aslında.


Sadece sevdiklerine iyi olan bir insan demiştik Celal’e. Bu nedenle her geçen gün kaybediyor. Kaç bölümdür en güvendiği en sevdiği insanlar Celal’den uzaklaşmaya başladı. Özellikle de Melek.

Mert’in ise Celal’in çıkarlarına uyan her şeyi yapmadığını görüyoruz. Zira elindeki kayıtlarda Celal’in görüntüsü yokmuş. Eylem’e bilerek kaydı izleten Mert, Sarp’ın karşısına çıkmasını ve onla yüzleşmesini beklemiş. Leyla ile bağlantısı neydi, Celal’in gerçekten arkasından vurdu mu Sarp’tan öğrenmek istemiş. Füsun ve Eylem’le olan bağı nedeniyle Sarp’ı ele verememiş Celal’e.

Mert, Sarp’ı korudu. Ancak korudu insan Celal’in adamıydı. Bu durum ise ne olursa olsun Yusuf Komiser’i şüphelendirdi. Bu nedenle ekibin liderliğinden alındı Mert. Yerine ise Sema komiser geldi.


Tüm bunlar yaşanırken Eylem’i ise anlayamadım. Eylem’in bildiği Mert’in polis, Sarp’ın ise suçlu olduğu. Sarp çocukluk arkadaşı ama Mert de sevdiği bir insan. Mert’ten öğrendiği her şeyi Sarp’a bildiren Eylem, Mert’e kendine neden oyun oynadığı için kırılıyordu. Asıl Mert’in görüntüleri benden gizleyip Sarp’a söyledin diye Eylem’e hesap sorması gerekirken Eylem hesap sormuştu. Üstüne bir de Mert’ten öğrendiklerini “Bunu bilmelisin Sarp” diyerek yine Sarp’a söylemişti.

Yeni bölümde ise Sarp ve Mert gerçek kimliklerini gittikçe yaklaşacaklar belli ki. Yusuf’un Coşkun ve Yaşar’ı yakalamasıyla hem Melek hem de Sarp ve Mert sırları açığa çıkartacak!

Yeni bölümde görüşmek dileğiyle!

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.