Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İçerde 20.Bölümden İlk Sahne!

İçerde 20.Bölümden İlk Sahne!

İçerde bu akşam 19.bölümüyle yayınlandı. Oyun içinde oyun ile karşımıza çıkan 19.bölümde büyük sırlar açığa çıktı. Coşkun’u son anda hastaneye yetiştiren Sarp onu herkesten gizlemeyi başardı. Coşkun tedavi görürken Mert ise Coşkun’u öldürdüğünü zannettiği Sarp’a nefret beslemişti. Celal ise Coşkun’u öldü zannettiği için Yaşar’ın peşindeydi.

Melek son anda intihardan vazgeçse de artık Celal’le birlikte yaşamak istemiyordu. Gerçek ailesini bulmak için önce annesinin ismini Celal’den öğrendi ve Mert’in yardımlarıyla bir teyzesi olduğunu haber aldı. Teyzesi Hülya’yı bulmaya giden Melek ailesinin geçmişini öğrenmek için teyzesinin yanına gitti.

Yusuf Müdür ise sonunda Gökhan’ın oğlu olduğunu öğrendi. Ancak Gökhan büyük bir tehlike içerisindeydi. Narkotik şubede çalışan Gökhan, uyuşturucu mafyasını yakalamak için Yaşar’la buluştu ancak Yaşar tarafından vuruldu. Gökhan’ı kurtarmaya çalışan Sarp ise Mert’e yakalandı.

Yeni bölümden ilk sahnede ise Alyanak, Yaşar’dan kurtulmaya çalışıyor. Adamı Berke’yi Yaşar’ın adamını alt etmek için gönderen Alyanak Yaşar’dan kurtulmayı başarabilecek mi? Yeni bölümde Berke karakteri ölecek mi?

İçerde yeni bölümleriyle her pazartesi Show TV’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.